Lietuvoje

2012.08.06 20:46

Uostamiestį vėl užklupo stipri vėtra ir lietus

Daiva Janauskaitė, Sandra Lukošiūtė, Kl.lt2012.08.06 20:46

Pirmadienio vakarą po ramios dienos uostamiestyje vėl maišėsi dangus su žeme – antrą kartą per šį mėnesį Klaipėdą užklupo sinoptikų prognozuota audra. 

Pirmadienio vakarą po ramios dienos uostamiestyje vėl maišėsi dangus su žeme – antrą kartą per šį mėnesį Klaipėdą užklupo sinoptikų prognozuota audra.

Liūtis ir žaibai, nuo stogų plėšomi daiktai – tokius vaizdus pro savo namų langus stebėjo klaipėdiečiai.

Stiprus vėjas išvertė medį P. Lideikio gatvėje – pastarasis griuvo ant automobilio, buvo prispausti žmonės, tačiau stirpiau niekas nenukentėjo.

Maždaug pusė aštuonių vakaro visas kelias į Girulius buvo nuklotas išvartytais medžiais, medis ant važiuojamosios kelio dalies griuvo ir Pilies gatvėje.

Nuvirtusių medžių taip pat yra Minijos gatvėje.

Pirminiais duomenimis, medžiai ant mašinų, kuriose buvo žmonių, griuvo ir prie Simono Dacho mokyklos, yra sužalotų.

Priešgaisrinės tarnybos gelbėtojai dėl gausių iškvietimų vos spėjo suktis – pranešimai apie prispaustus žmones taip pat gauti iš Bokštų, Vytauto, Burių ir kitų gatvių.

Audros nulaužtas medis užtvėrė kelią Liepojos gatve važiavusiam autobusui.

Iškritus dideliam kiekiui kritulių, patvino kai kurios miesto gatvės. Pasak skaitytojų, kelios minutės prieš aštuonias valandas vakaro Danės gatvė labiau priminė upę – vandens susikaupė iki kelių.

Nemažai skambučių sulaukta dėl vandens užlietų rūsių, žmonės praneša ir apie užlietus butus, tačiau ugniagesiai pirmiausia skuba teikti pagalbą automobiliuose prispaustiems žmonėms. 

Anot sinoptikų, vėjo greitis Klaipėdoje siekė iki 32 metrų per sekundę, o uosto ekvatorijoje buvo įsismarkavęs iki 38 metrų per sekundę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.