Lietuvoje

2013.12.18 10:14

Kauno vicemeras darbe pasirodė neblaivus

Erikas Ovčarenko, 15min.lt2013.12.18 10:14

Antradienį Kauno savivaldybėje vicemeras Vasilijus Popovas darbe pasirodė neblaivus.

Antradienį Kauno savivaldybėje vicemeras Vasilijus Popovas darbe pasirodė neblaivus.

Apie 10 valandą ryte į Kauno miesto savivaldybę atvyko du policijos pareigūnai su alkotesteriu.

Buvo gautas pranešimas, kad Kauno vicemeras Vasilijus Popovas galimai neblaivus.

Politikas pasitikrinti girtumo neatsisakė, tačiau alkoholio matuoklio parodymai buvo ne jo naudai. V.Popovas įpūtė 3 promiles, tai yra sunkus girtumo laipsnis.

Šiuo metu politiko savivaldybės pastate nėra, nepatvirtintais duomenimis jį iš pastato kuo skubiau išlydėjo bendražygiai.

Vasilijus Popovas gimęs 1956 metais, Lietuvos socialdemokratų partijos narys, taip pat užimantis Kauno socialdemokratų skyriaus pirmininkės pavaduotojo pareigas.

„Gali būti, kad vicemeras serga sunkia priklausomybės liga. Dėl tokios nelaimės galima tik labai apgailestauti ir žmogų nuoširdžiai užjausti. Visų pirma reikės išsiaiškinti visas aplinkybes. Laukia rimtas pokalbis tiek su juo pačiu, tiek su koalicijos partneriais, kaip šitą situaciją išspręsti“, – 15min.lt portalui sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Primename, kad tai ne pirmas su alkoholiu susijęs skandalas šiais metais Kauno miesto savivaldybėje. Pavasarį per tarybos posėdžio petrauką dalis tarybos narių užtruko prie vaišių stalo, o vasarą alkoholis liejosi Kontrolės ir audito tarnyboje. Neblaivi prie vairo įkliuvo ir konservatorių partijos narė Gintarė Skaistė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.