Naujienų srautas

Lietuvoje2013.12.17 07:37

Įgaliojimus sustabdę Etikos ir procedūrų komisijos nariai susitinka su Seimo pirmininke

BNS 2013.12.17 07:37

Savo darbą Etikos ir procedūrų komisijoje (EPK) sustabdę parlamentarai antradienį planuoja susitikti su Seimo Pirmininke „darbiete“ Loreta Graužiniene aptarti situacijos.

Savo darbą Etikos ir procedūrų komisijoje (EPK) sustabdę parlamentarai antradienį planuoja susitikti su Seimo Pirmininke „darbiete“ Loreta Graužiniene aptarti situacijos.

Kaip BNS sakė EPK pirmininkas konservatorius Valentinas Stundys, susitikimas su parlamento vadove planuojamas po seniūnų sueigos. V. Stundys patvirtino jau nusprendęs grįžti vadovauti komisijai, paskelbęs trečiadienio posėdžio darbotvarkę.

„Aš kaip komisijos pirmininkas, kadangi Seimo statutas įpareigoja prieš tris dienas paskelbti posėdį, pranešiau, kad trečiadienį posėdis bus. O kolegos, matyt, apsispręs galutinai po susitikimo“, – BNS sakė V. Stundys.

V. Stundys sakė grįžtantis vadovauti Etikos ir procedūrų komisijai, nes penkių jos narių pareiškimas dėl susispendavimo sulaukė atgarsio.

Gruodžio 3 dieną konservatoriai V. Stundys, Vytautas Juozapaitis ir Stasys Šedbaras, liberalė Dalia Teišerskytė bei Mišriai Seimo narių grupei priklausantis Povilas Urbšys pranešė stabdantys savo įgaliojimus Etikos ir procedūrų komisijoje, nes joje sprendimai vadovaujantis partiniais interesais, nepaisant Seimo statuto reikalavimų.

Taip parlamentarai reagavo į daugumo balsais priimtą EPK sprendimą daugiau nebesvarstyti teisiamo Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho neliečiamybės klausimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi