Naujienų srautas

Lietuvoje2013.12.13 15:28

L. Graužinienė apie etikos sargus: prieš Kalėdas rasime bendrą sutarimą

ELTA 2013.12.13 15:28

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė tikisi, kad prieš Kalėdas pavyks rasti bendrą sutarimą su penkiais sustabdžiusiais savo veiklą Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariais.

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė tikisi, kad prieš Kalėdas pavyks rasti bendrą sutarimą su penkiais sustabdžiusiais savo veiklą Seimo Etikos ir procedūrų komisijos nariais.

„Esu įsitikinusi, kad prieš Kalėdas rasime bendrą sutarimą ir labai ramiai išspręsime šituos klausimus“, – penktadienį po Seimo valdybos posėdžio žurnalistams sakė Seimo vadovė.

Jame dalyvavo ir savo veiklą komisijoje sustabdęs Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Valentinas Stundys.

Seimo Pirmininkės teigimu, kitą savaitę, antradienį, pas ją planuojamas susitikimas su savo veiklą komisijoje sustabdžiusiais etikos sargais. „Bandysime rasti kompromisą prieš Kalėdas, nes tikrai yra labai svarbus klausimas, kurį aš turėsiu nukreipti į Etikos ir procedūrų komisiją. Tai yra Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija prašo stabdyti 2014 metų valstybės biudžeto pasirašymą. Kaip Seimo Pirmininkė aš neturiu kitos procedūros, turiu kreiptis į Etikos komisiją tam, kad Lietuva negyventų 2014 metais pagal 1/12. Etikos ir procedūrų komisija turi pradėti darbą“, – sakė L. Graužinienė.

Kaip ELTA jau skelbė, 33 Seimo nariai kreipėsi į Seimo Pirmininkę L. Graužinienę, prašydami sustabdyti 2014 m. valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo perdavimą pasirašyti Lietuvos Respublikos Prezidentei, nes šio įstatymo priėmimo metu Jurgio Razmos pasiūlymas buvo atmestas pažeidžiant Seimo Statutą.

Seimo narys J. Razma pasiūlė, kad Finansų ministerijai būtų suteikta teisė gautas viršplanines valstybės biudžeto pajamas kas ketvirtį pervesti Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai 2010–2011 m. sumažintų valstybinių socialinio draudimo pensijų dalinio kompensavimo programai vykdyti. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi