Naujienų srautas

Lietuvoje2013.12.11 18:20

Įstaigose kitąmet leista mokėti didesnius priedus

BNS 2013.12.11 18:20

Vyriausybė trečiadienį nutarė atstatyti 2009 metais nuleistas biudžetinėse įstaigose mokamų priedų lubas.

Vyriausybė trečiadienį nutarė atstatyti 2009 metais nuleistas biudžetinėse įstaigose mokamų priedų lubas.

Kitąmet galės didėti nacionalinių ir valstybinių kultūros, meno įstaigų vadovų bei aukščiausiojo profesinio meninio lygio darbuotojų priedai. Šie priedai vėl galės siekti 2 atlyginimų dydį. 2009 metais šis dydis buvo sumažintas iki 1,4 atlyginimo.

Taip pat atkurtos galimybės taikyti didesnius tarnybinių atlyginimų koeficientus bei priedų ir priemokų dydžius biudžetinių įstaigų vadovams, jų pavaduotojams, struktūrinių padalinių vadovams ir jų pavaduotojams (jų galimi priedai 2009 metais buvo sumažinti 30 proc. iki 0,7 atlyginimo dydžio).

Be to, patvirtintas ir kitų biudžetinių įstaigų darbuotojų priedų už kvalifikaciją, sunkių ir svarbių darbų vykdymą priedų lubų atstatymas (nuo 0,9 iki 1 atlyginimo dydžio).

Siūlymą rengusios Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos teigimu, projektui įgyvendinti su socialinio draudimo įmokomis reikėtų 53 mln. litų per metus.

Pakeitimai įsigalios nuo 2014 metų sausio.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi