Lietuvoje

2013.12.10 15:03

V. Uspaskichas slapta išvyko į Maskvą

Šarūnas Černiauskas, Eglė Samoškaitė, DELFI.lt2013.12.10 15:03

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas antradienį išskrido į Maskvą. Be Seimo valdybos į Rusiją iškeliavęs politikas neigia kelionę, tačiau jis buvo užfiksuotas kartu skridusio DELFI skaitytojo.

Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas antradienį išskrido į Maskvą. Be Seimo valdybos į Rusiją iškeliavęs politikas neigia kelionę, tačiau jis buvo užfiksuotas kartu skridusio DELFI skaitytojo.

DELFI skaitytojas pranešė apie 14 val. pamatęs V. Uspaskichą Vilniaus oro uoste, besiruošiantį skrydžiui į Maskvą. Su politiku DELFI pavyko susisiekti, tačiau jis neigė skrendantis į Maskvą.

„Apsižiūrėjo“, – pareiškė V. Uspaskichas, paklaustas, ar jį oro uoste pastebėjęs DELFI skaitytojas neapsižiūrėjo.

Nieko daugiau politikas nepasakė – jis tiesiog padėjo ragelį ir į skambučius daugiau neatsiliepė.

Darbo partijos atstovas spaudai Sergejus Dobriakovas patvirtino V. Uspaskicho kelionę.

„Situacija tokia: iš tiesų jis išskrido, nes turėjo kažkokių neatidėliotinų reikalų. Kokie tie reikalai, aš nežinau, bet prašymas valdybai pateiktas, jis tiesiog neapsvarstytas“, – sakė S. Dobriakovas.

Tačiau politiką pastebėjęs DELFI skaitytojas skrido tuo pačiu lėktuvu Vilnius-Maskva. Jis taip pat nufotografavo į lėktuvą lipantį V. Uspaskichą.

Jokio Seimo valdybos sprendimo, kuriuo „darbiečių“ patriarchui būtų leista Seimo sesijos metu vykti į Rusiją, nėra. Tai DELFI patvirtino ir Seimo kancleris Jonas Milerius.

Pasak Seimo kanclerio, V. Uspaskicho išvykimo klausimas taip pat nėra įtrauktas į trečiadienio valdybos darbotvarkę.

Antradienį V. Uspaskichas dar dalyvavo rytiniame Seimo posėdyje. Tačiau paskutinį sykį jis balsavo 12.15 val. Lėktuvas į Maskvą iš Vilniaus oro uosto pakilo 14.15 val.

Populiariausi

Algis Krupavičius

Lietuvoje

2020.07.01 12:03

VDU kirto garsiam politologui: neteko dekano posto, sulaukė ir kitų nuobaudų papildyta Krupavičiaus komentaru; atnaujinta 14.01

VU Gyvybės mokslų centro laboratorija

Lietuvoje

2020.07.01 10:49

Trečią dieną iš eilės Lietuvoje patvirtinta tik po vieną naują koronaviruso atvejį naujas atvejis – įvežtinis; atnaujinta 10.59

5
Anglų kalbos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.01 12:56

Per anglų kalbos egzaminą abiturientai rašė apie koronavirusą: savo akimis tai matėme anglų kalbos mokytojas įžvelgė vieną naujovę užduotyse; atnaujinta 15.36

13