Lietuvoje

2012.08.02 18:31

Kelyje „Via Baltica“ susidūrė 5 automobiliai, žuvo 2 žmonės

DELFI.lt 2012.08.02 18:31

Ketvirtadienio popietę kraupi avarija nutiko Kėdainių rajone, magistralėje „Via Baltica“ – susidūrė du vilkikai, mikroautobusas ir du lengvieji automobiliai. Pirminiais duomenimis, per avariją žuvo mažiausiai du žmonės. 

Ketvirtadienio popietę kraupi avarija nutiko Kėdainių rajone, magistralėje „Via Baltica“ – susidūrė du vilkikai, mikroautobusas ir du lengvieji automobiliai. Pirminiais duomenimis, per avariją žuvo mažiausiai du žmonės.

Žuvusieji važiavo lengvuoju automobiliu, pažymėtu D. Britanijos valstybiniais numeriais.

Dėl patirtų sužalojimų penkis žmones greitosios pagalbos medikai išvežė į gydymo įstaigas.

Pranešimą apie kraupią avariją pareigūnai gavo apie 15.29 val. – pranešama, kad iš susidūrusių automobilių liko tik metalo laužo krūva.

Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai mikroautobusą „Ford Transit“ su priekaba, kurioje buvo gabenamas „Peugeot“, nusprendė aplenkti paskui jį važiavęs lengvasis automobilis „Renault Kangoo“. Lenkimo metu pastarasis automobilis kliudė vilkiką, o paskui – ir kitą. Aplenktas mikroautobusas palindo po vilkiku, paskui jie vertėsi į šalikelę.

Nelaimė įvyko Kėdainių rajone, kelyje Kaunas–Kėdainiai 72km, Saviečių kaime, važiuojant nuo Kauno. Policijos pareigūnai teigia, kad dėl to laikinai teko uždaryti magistralę.

Dėl eismo įvykio eismas nukreiptas per Cinkiškius.