Lietuvoje

2013.11.27 15:49

Nacionalinės „Eurovizijos“ vedėjas – buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas

2013.11.27 15:49

Kitąmet sukanka 20 metų, kai tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ scenoje debiutavo Lietuvos atstovai. Per du dešimtmečius TV žiūrovai jau 14 kartų siuntė savo favoritus į „Euroviziją“, tikėdamiesi vieno – pergalės. Viltis laimėti blykstelėjo iš naujo.

Kitąmet sukanka 20 metų, kai tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija“ scenoje debiutavo Lietuvos atstovai. Per du dešimtmečius TV žiūrovai jau 14 kartų siuntė savo favoritus į „Euroviziją“, tikėdamiesi vieno – pergalės. Viltis laimėti blykstelėjo iš naujo.

Kitų metų nacionalinės svarbos konkursą organizuos didžiausius šalies muzikinius renginius sėkmingai įgyvendinanti komanda su prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu priešakyje.

„Džiaugiamės, kad nacionalinis transliuotojas LRT rengti „Euroviziją“ patikėjo didžiausiems ir profesionaliausiems muzikos renginių organizatoriams. Prieš trejus metus mano galvoje gimė muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Juos sėkmingai įgyvendinome, nes pavyko suburti stipriausią profesionalų komandą. „Eurovizijos“ nacionalinę atranką taip pat vykdysime stipriausiomis pajėgomis. Pavyzdžiui, šou filmuoti pakvietėme šios srities žinovą Dominyką Kubilių”, – trečiadienį LRT įvykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo prodiuseris R.Skaisgirys.

Ambicingus užmojus liudija ir bene didžiausiu netikėtumu tapęs jubiliejinės „Eurovizijos“ atrankos konkurso duetas. Tai – televizijos vilkas ir buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas bei grupės „Pinup Girls“ atlikėja Simona Nainė.

S. Nainė televizijos laidų vedėjos amplua išmėgins pirmą kartą, bet scenoje ji tikrai nėra naujokė. Su grupe „Mokinukės“ scenoje užaugusi dainininkė pripažino, kad itin džiaugiasi galėdama dirbti su tikra televizijos legenda.

„Gerbiu Arūną, nes jis – tikras scenos vilkas. Aš priimu jo autoritetą ir noriu iš jo išmokti šio meno subtilybių. Tačiau tikrai neketinu būti tik gražiu priedu šalia talentingo laidų vedėjo. Juk ne vienerius metus dirbu šou ir muzikos industrijoje. Esu įsitikinusi, kad ir „Eurovizijos“ scenoje jausiuosi tarsi žuvis vandenyje“, – su šypsena kalbėjo S.Nainė.

A.Valinskas patvirtino, kad jam šalia reikia ne „tuštutės“, o asmenybės. „Man reikalinga lygiavertė partnerė. Iš Simonos būtinai reikalausiu, kad ji į mane kreiptųsi „tu“, – sakė A.Valinskas.

Šių metų nacionalinis „Eurovizijos“ konkursas bus kitoks dar ir dėl įspūdingos muzikos pasaulio žvaigždžių gausos. Dėl kelialapio į Danijoje vyksiantį 59-ąjį dainų konkursą susirungs Vilija Matačiūnaitė, Aistė Pilvelytė, Sasha Song, Mia, „Pop Ladies“, Neringa Šiaudikytė, Martynas Kavaliauskas, Justinas Lapatinskas, Soliaris ir kiti.

„Eurovizijos“ dalyvius vertins ne tik Lietuvos muzikos industrijos autoritetų komisija, bet ir konkurse dalyvaujančių kitų užsienio šalių muzikos verslo rykliai. Nenuspėjama ir intriguojanti kova nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje prasidės jau gruodžio mėnesį.