Lietuvoje

2013.11.20 10:34

Šilta oro banga šaltukui vietą užleis sekmadienį

LRT Radijo naujienų tarnyba, LRT.lt2013.11.20 10:34

Sinoptikė Alva Nagelytė LRT radijui prognozuoja, kad į Lietuvą ateinanti šilta oro banga čia svečiuosis iki sekmadienio – tądien orai ims keistis.

Sinoptikė Alva Nagelytė LRT radijui prognozuoja, kad į Lietuvą ateinanti šilta oro banga čia svečiuosis iki sekmadienio – tądien orai ims keistis.

Trečiadienį į Lietuvą atkeliauja drėgnokų orų banga. Įdienojus Žemaitijoje temperatūra sieks apie 6–7 laipsnius, Pietų ir Rytų Lietuvoje – 8–9, o Dzūkijoje vietomis sušils iki 10 laipsnių šilumos. Diena bus debesuota, antroje dienos pusėje daug kur truputį palynos, daugiausia vakariniuose šalies rajonuose. Pūs stiprokas pietryčių vėjas.

Ketvirtadienį temperatūra nesikeis. Naktį ji nenukris žemiau 4–8 laipsnių šilumos. Daug kur truputį palynos. Dieną temperatūra taip pat mažai keisis, bus 6–9 laipsnius šilumos. Nedidelio lietaus tikimasi rytiniuose šalies rajonuose. Vėjas išliks pietinių krypčių. Naktį jis dar pūs stiprokai, o dieną aprims.

Penktadienį ir šeštadienį orai žymiau nesikeis. Bus gana debesuota. Naktys – šiek tiek vėsesnės: Žemaitijoje numatoma apie 2–4, kitur šalyje 4–6 laipsnius šilumos. Dienomis tempera numatoma tarp 4–9 laipsnių šilumos.

Orai pradės keistis sekmadienį – dieną pasirodys kritulių, greičiausiai tai bus šlapdriba ar snaigės. Vis dėlto jie nebus gausūs, tad sniego danga susidaryti neturėtų. Kitos savaitės pradžioje jau gali ir pašalti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.