Lietuvoje

2013.11.19 10:45

Spėjama, kad V. Uspaskichas vėl iškeliavo į Rusiją

Eglė Samoškaitė, DELFI.lt2013.11.19 10:45

Juodosios buhalterijos byloje apeliacijos laukiantis Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas vėl keliauja po Rusiją, tačiau leidimas išvykti jam suorganizuotas žaibo greitumu.

Juodosios buhalterijos byloje apeliacijos laukiantis Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas vėl keliauja po Rusiją, tačiau leidimas išvykti jam suorganizuotas žaibo greitumu.

V. Uspaskichas sako, kad prašymą išvykti pateikęs pirmadienį, jo kelionė taip pat prasidėjo pirmadienį.

Tuo tarpu antradienį generalinis prokuroras Darius Valys prašys Seimo panaikinti V. Uspaskicho teisinį imunitetą. Seimo narys turi būti patrauktas atsakomybėn dėl nepagarbos teismui.

„Išvykęs dabar“, – sakė V. Uspaskichas.

Klausiamas, ar turi Seimo valdybos leidimą, politikas aiškino, kad prašymas pateiktas pirmadienį, jo kelionė taip pat prasidėjo pirmadienį.

Kaip DELFI sakė Seimo kanceliarijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas Artūras Zeleniakas, valdyba neprieštaravo V. Uspaskicho kelionei į užsienį lapkričio 18–23 dienomis.

Valdybos sprendime konkreti šalis, į kuria išvyko V. Uspaskichas, neminima, bet socialiniame tinkle „Facebook“ konservatorius Jurgis Razma teigia, jog Ekonomikos komiteto nariai buvo apklausiami, ar jie neprieštarautų V. Uspaskicho kelionei į Rusiją.

Valdyba dėl V. Uspaskicho kelionės buvo apklausiama telefonu. Kaip DELFI teigė valdybos narys, socialdemokratas Algirdas Sysas, pirmadienį jam buvo skambinama ir klausiama, ar jis pritartų V. Uspaskicho kelionei. A. Sysas teigia, jog dėl informacijos trūkumo kelionei nepritaręs.

Populiariausi

Algis Krupavičius

Lietuvoje

2020.07.01 12:03

VDU kirto garsiam politologui: neteko dekano posto, sulaukė ir kitų nuobaudų papildyta Krupavičiaus komentaru; atnaujinta 14.01

VU Gyvybės mokslų centro laboratorija

Lietuvoje

2020.07.01 10:49

Trečią dieną iš eilės Lietuvoje patvirtinta tik po vieną naują koronaviruso atvejį naujas atvejis – įvežtinis; atnaujinta 10.59

5
Anglų kalbos egzaminas

Lietuvoje

2020.07.01 12:56

Per anglų kalbos egzaminą abiturientai rašė apie koronavirusą: savo akimis tai matėme anglų kalbos mokytojas įžvelgė vieną naujovę užduotyse; atnaujinta 15.36

13