Lietuvoje

2013.11.18 15:46

Teismas: V. Šustauskas tik atsakė į klausimą, todėl policininkų neįžeidė

BNS2013.11.18 15:46

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį panaikino 300 litų baudą Vytautui Šustauskui, skirtą už tariamą policijos pareigūnų įžeidimą per gėjų eitynes.

Vilniaus apygardos teismas pirmadienį panaikino 300 litų baudą Vytautui Šustauskui, skirtą už tariamą policijos pareigūnų įžeidimą per gėjų eitynes.

Buvęs Seimo narys ir buvęs Kauno miesto meras apylinkės teismo nutarimu buvo pripažintas kaltu padaręs administracinį pažeidimą, kai į policininkų klausimą „ką turite kelnėse“, atsakė vulgariu žodžiu.

V. Šustausko bylą peržiūrėjęs Vilniaus apygardos teismo teisėjas Stasys Lemežis nusprendė, kad žemesnės instancijos teismo nutarimas turi būti panaikintas ir procesas nutrauktas.

„Pagrindinis motyvas – šis vulgarus žodis pavartotas ne pareigūnų atžvilgiu, o atsakyta į konkretų klausimą – „ką turite kelnėse“. Iš subjektyvinės pusės tas žodis buvo vartojamas ne jų atžvilgiu, nebuvo jokio tyčios pažeminti ar įžeisti pareigūnus“, – BNS sakė teisėjas S. Lemežis.

Bylą nagrinėjęs teisėjas nagrinėjo įvairius žodynus ir paaiškėjo, kad V. Šustausko pavartotas žodis yra ne keiksmažodis, o tiesiog vulgarus lietuviškas žodis.

Byla Vilniaus apygardos teisme nagrinėta šalims nedalyvaujant.

Policininkai tikino, kad skandalais pagarsėjęs politikas jų adresu vartojo necenzūrinius žodžius.

V. Šustauskas kaltintas policininkus įžeidęs prie seksualinių mažumą eitynes liepos 27 dieną Vilniuje, Katedros aikštėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Paieškos rezultatai

20180218

Įkelk naujieną

Nuotraukos
Nuotraukos
Kelkite nuotraukas tiesiai iš kompiuterio arba spauskite pridėti nuotrauką/as
Nuorodos į audiovizualinę informaciją
Autorius