Naujienų srautas

Lietuvoje2013.11.13 19:01

Netoli Šakių išsiliejo pavojingos cheminės medžiagos

BNS 2013.11.13 19:01

Trečiadienį netoli Šakių iš krovininio automobilio išriedėjus plastikinėms talpoms iš jų išsiliejo pavojingos cheminės medžiagos.

Trečiadienį netoli Šakių iš krovininio automobilio išriedėjus plastikinėms talpoms iš jų išsiliejo pavojingos cheminės medžiagos.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente BNS informavo, kad išsiliejo azoto rūgštis, sieros rūgštis bei šarminės medžiagos. Iš viso automobilyje buvo dešimt talpų, išriedėjusios jos sutrūko. Iš viso galėjo išsilieti apie 2 tonos pavojingų medžiagų.

Pirminiais duomenimis, žmonės nenukentėjo – medžiagos išsiliejo ne gyvenvietėje. Ugniagesiai gelbėtojai bandė užtikrinti, kad medžiagos nepatektų į netoli nuo įvykio vietos tekantį Vaiguvos upelį.

Aiškinamasi, vežant pavojingą krovinį buvo imtasi visų saugumo priemonių. Spėjama, kad tampos buvo blogai pritvirtintos – jos išriedėjo neapvirtus automobiliui.

Dėl išsiliejusių pavojingų cheminių medžiagų draudžiamas eismas rajoninio kelio Šakiai–Plokščiai 16 kilometre. Policija eismą kreipia vietiniais keliais, pranešė Automobilių kelių direkcija.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi