Naujienų srautas

Lietuvoje2013.11.11 19:29

Buvusi Seimo kasininkė paleidžiama į laisvę

BNS 2013.11.11 19:29

Atlikusi trečdalį bausmės į laisvę paleidžiama buvusi Seimo kanceliarijos kasininkė Regina Petkelienė, nuteista už iššvaistytus daugiau nei 441 tūkst. litų.

Atlikusi trečdalį bausmės į laisvę paleidžiama buvusi Seimo kanceliarijos kasininkė Regina Petkelienė, nuteista už iššvaistytus daugiau nei 441 tūkst. litų.

Panevėžio apylinkės teismo sprendimu patenkintas R. Petkelienės lygtinio paleidimo prašymas. Moteris nelaisvėje praleido devynis mėnesius, pirmadienį pranešė TV3 Žinios.

Pernai gruodį priimtu Apeliacinio teismo nuosprendžiu R. Petkelienė ir buvusi Nacionalinės sveikatos tarybos buhalterė Olga Goluskaitė buvo nuteistos po dvejus metus kalėti.

Teismas nustatė, kad R. Petkelienė iš viso iššvaistė daugiau nei 441 tūkst. litų. Teismo nurodymu ji maždaug 373 tūkst. litų turi atlyginti solidariai kartu su O. Goluskaite, o 62 tūkst. litų padengti viena.

Rugpjūtį į laisvę išėjo O. Goluskaitė. Ji taip pat už grotų praleido trečdalį bausmės laiko.

Didžiulis pinigų trūkumas Seimo kasoje aptiktas 2009-ųjų liepą. Tada per reviziją pasigesta apie 440 tūkst. litų. Bylos duomenimis, R. Petkelienė dideles sumas iš Seimo kasos skolino O. Goluskaitei, o ši esą pinigus pralošė kazino.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi