Naujienų srautas

Lietuvoje2013.11.11 15:21

Bendrasis pagalbos centras pateikė pastabas dėl audito išvadų

BNS 2013.11.11 15:21

Bendrasis pagalbos centras (BPC) Vidaus reikalų ministerijai pirmadienį pateikė pastabas dėl audito išvadų.

Bendrasis pagalbos centras (BPC) Vidaus reikalų ministerijai pirmadienį pateikė pastabas dėl audito išvadų.

Centro pateiktus komentarus dėl jame atlikto audito išvadų nagrinėja ministerijos Vidaus audito skyrius, BNS sakė vidaus reikalų ministro patarėjas Valdas Kaminskas.

Jo teigimu, BPC pateikti komentarai – didelės apimties, tačiau jų turinio ministerija neatskleidžia.

Tuo metu BPC viršininko pavaduotojas, laikinai einantis viršininko pareigas Tadas Maroščikas BNS sakė, kad BPC sutinka ne su visais auditorių nurodytais trūkumais.

„Aš gal detalių neatskleisiu, kadangi ta VRM išvada nėra galutinė. Tai buvo išvados projektas, mes su juo susipažinome ir nuo BPC pateikėme atsiliepimą – su kuriomis (išvadomis – BNS0 nesutinkame arba kurias siūlome tikslinti [...]. Aš manau, galima sakyti, kad turėjome ir esminių pastabų – buvo išvadų, su kuriomis iš esmės nesutinkame“, – pasakojo T. Maroščikas.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas anksčiau sakė, kad ministerija, gavusi BPC nuomonę, ją įvertins ir tuomet pateiks galutinę audito ataskaitą. Ministras teigė galėsiantis išvadas komentuoti tik baigus visas procedūras.

Ministerija patikrinimus BPC pradėjo, kai rugsėjį buvo žiauriai nužudyta nepilnametė, kuri prieš tai telefonu kreipėsi pagalbos į BPC, tačiau šio centro specialistams nepavyko nustatyti aukos buvimo vietos.

Nelaukęs, kol viešai bus pateiktos abiejų institucijų vykdytų patikrinimų išvados, po merginos sudeginimo iš pareigų pasitraukė daug kritikos sulaukęs BPC viršininkas Artūras Kedavičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi