captcha

Jūsų klausimas priimtas

Išaiškinti pažeidėją padėjo vietos gyventojai

Iš peties „pasidarbuoti“ žeberklu Karkluojos upėje Plungės rajone, Mamių kaime,  iš Kretingos atvykusiam brakonieriui praėjusį savaitgalį sutrukdė vietos gyventojai. Jie nufotografavo ir jį patį, ir žeberklu perdurtą lašišą. Laimikį išsigandęs pažeidėjas įmetė į upę, o pats pabėgo ją perplaukęs. Žeberklą iš tos baimės paliko numetęs pakrantėje. 
Brakonieriaus perdurta lašiša, Šiaulių RAAD'o nuotr.
Brakonieriaus perdurta lašiša, Šiaulių RAAD'o nuotr.

Iš peties „pasidarbuoti“ žeberklu Karkluojos upėje Plungės rajone, Mamių kaime,  iš Kretingos atvykusiam brakonieriui praėjusį savaitgalį sutrukdė vietos gyventojai.

Jie nufotografavo ir jį patį, ir žeberklu perdurtą lašišą. Laimikį išsigandęs pažeidėjas įmetė į upę, o pats pabėgo ją perplaukęs. Žeberklą iš tos baimės paliko numetęs pakrantėje. 

Kaip rašoma aplinkos ministerijos pranešime žiniasklaidai, apie įvykį žmonės pranešė aplinkosaugininkams ir perdavė brakonieriavimo faktą patvirtinusias nuotraukas.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūros pareigūnai, padedami policijos pareigūnų, nustatė pažeidėją. Prispirtas įrodymų jis prisipažino. 

Brakonieriui bus skirta nuo 400 Lt iki 1000 Lt administracinė bauda, konfiskuotas žeberklas, o už neteisėtai sugautą lašišą jis turės atlyginti 2172 Lt žuvų ištekliams padarytą žalą. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...