Lietuvoje

2013.11.08 00:12

S. Šriūbėnas bus teisiamas dėl neteisėto praturtėjimo

BNS2013.11.08 00:12

Teisėsauga Vilniaus teismui perduoda bylą, kurioje buvęs aplinkos viceministras Stanislovas Šriūbėnas ir jo žmona įtariami neteisėtu praturtėjimu.

Teisėsauga Vilniaus teismui perduoda bylą, kurioje buvęs aplinkos viceministras Stanislovas Šriūbėnas ir jo žmona įtariami neteisėtu praturtėjimu.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Vilniaus apygardos valdyba kartu su Vilniaus apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir baudžiamąją bylą perduoda nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui, pranešė FNTT.

Atliekant ikiteisminį tyrimą nustatyta, kad įtariamieji S. Šriūbėnas ir jo žmona teisėtomis pajamomis negalėjo pagrįsti daugiau kaip 400 tūkst. litų sumos, už kurią buvo įsigytas nekilnojamasis turtas, automobiliai, obligacijos ir Vyriausybės vertybiniai popieriai.

FNTT Vilniaus apygardos valdyba tyrimą atliko bendradarbiaudama su Valstybine mokesčių inspekcija.

Baudžiamasis kodeksas nustato, kad už neteisėtą praturtėjimą asmuo, turintis nuosavybės teise didesnės negu 500 MGL (65 tūkst. litų) vertės turtą ir žinantis arba turintis ir galintis žinoti, kad tas turtas negalėjo būti įgytas teisėtomis pajamomis, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimo iki ketverių metų bausme.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Populiariausi

Rokas Masiulis

Lietuvoje

2020.07.03 11:58

Masiulis buvo numatęs LAKD vadovo atleidimą: aš jau nesu ministras, tai Andrejevą greičiausiai irgi pašalins Landsbergis: atleidimas – žingsnis atgal; atnaujinta 12.57

8
Kauno oro uostas

Lietuvoje

2020.07.03 17:46

SAM atnaujino duomenis, iš kurių šalių gali atvykti užsieniečiai: pokyčiai dėl Liuksemburgo pasikeitė rekomendacijos dėl Čekijos; atnaujinta 18.01

5