Naujienų srautas

Lietuvoje2013.11.06 10:53

D. Valys: prašymas dėl V. Uspaskicho neliečiamybės, deja, neperduotas plenariniam posėdžiui

BNS 2013.11.06 10:53

Generalinis prokuroras Darius Valys pažymi, kad nors prašymas dėl „darbiečio“ Viktoro Uspaskicho neliečiamybės parlamente jau senokai, jis vis dar nepateikiamas spręsti Seimui.

Generalinis prokuroras Darius Valys pažymi, kad nors prašymas dėl „darbiečio“ Viktoro Uspaskicho neliečiamybės parlamente jau senokai, jis vis dar nepateikiamas spręsti Seimui.

„Pateikta gana ilgą laiką prašymas dėl Seimo nario V.Uspaskicho, deja, šitas klausimas kol kas neperduotas plenariniam posėdžiui“, – trečiadienį žurnalistams Seime sakė generalinis prokuroras.

Tačiau Seimo valdybos posėdyje dalyvavęs D. Valys tvirtino neklausęs parlamento vadovės, Darbo partijos pirmininkės Loretos Graužinienės, kad planuojama į darbotvarkę įtraukti oficialų kreipimąsi šiuo klausimu.

„Aš tikrai neklausiu ir manau, kad man Seimo pirmininkė tikrai neprivalo nieko aiškinti“, – sakė D. Valys.

Prašymas dėl V. Uspaskicho neliečiamybės panaikinimo L. Graužinienės stalčiuje guli jau mėnesį. Ji praėjusią savaitę pareiškė imuniteto klausimų neteiksianti svarstyti Seimui, nes parlamentas turi svarbesnių klausimų.

Generalinis prokuroras D. Valys prašo leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn „darbietį“ V.Uspaskichą dėl nepagarbos teismui.

Pagal Lietuvos Konstituciją, Seimo narys negali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn, suimtas ir kitaip suvaržyta jo laisvė be Seimo sutikimo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi