Lietuvoje

2013.11.05 07:05

Šešėlinė vyriausybė domėsis Klaipėdos krašto aktualijomis

ELTA 2013.11.05 07:05

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Šešėlinė Vyriausybė antradienį lankysis Klaipėdoje, kur susitiks su vietos valdžia, verslo, nevyriausybinių organizacijų, vietos bendruomenių lyderiais, lankysis įvairiose įstaigose ir organizacijose.

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų šešėlinė vyriausybė antradienį lankysis Klaipėdoje, kur susitiks su vietos valdžia, verslo, nevyriausybinių organizacijų, vietos bendruomenių lyderiais, lankysis įvairiose įstaigose ir organizacijose.

Šešėlinės vyriausybės vadovas Andrius Kubilius kartu su šešėliniais ministrais lankysis Klaipėdos laisvojoje ekonomikos zonoje, taip pat bendrovėje AB „Klaipėdos nafta“. Numatytas susitikimas su Klaipėdos miesto meru Vytautu Grubliausku.

Šešėlinis socialinės apsaugos ir darbo ministras Rimantas Jonas Dagys susitiks su šeimų, senjorų, kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, šešėlinis aplinkos ministras Paulius Saudargas – su UAB „Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centro“ direktoriumi Šarūnu Reikalu.

Šešėlinė krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis vyks į Lietuvos kariuomenės LDK Butigeidžio dragūnų motorizuotąjį pėstininkų batalioną, LK karinėse jūrų pajėgose apžiūrės integruotą laivų stebėjimo sistemą, Klaipėdos universitete skaitys paskaitą, susitiks su Šaulių sąjungos Klaipėdos rinktine.

Šešėlinio vidaus reikalų ministro Arvydo Anušausko darbotvarkėje – susitikimas su Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos viršininku, taip pat apsilankymas Klaipėdos teritorinėje muitinėje.

Išvažiuojamojo posėdžio metu taip pat tikimasi galutinai apsispręsti dėl Vyriausybės pateikto 2014 m. valstybės biudžeto, dėl tolimesnių veiksmų ginant Suskystintų gamtinių dujų terminalo statybą Klaipėdoje. Be to, bus svarstomas šešėlinio bendruomenių reikalų ministro Donato Jankausko parengtas Vietos bendruomenių savivaldos politikos pagrindų įstatymas, priimami kiti sprendimai.

Tai – antrasis šešėlinės vyriausybės išvažiuojamasis posėdis šiais metais.