Lietuvoje

2013.11.04 17:00

VRM perdavė Bendrajam pagalbos centrui audito išvadų projektą

BNS 2013.11.04 17:00

Vidaus reikalų ministerija (VRM) pirmadienį perdavė Bendrajam pagalbos centrui (BPC) jo audito išvadų projektą, BNS patvirtino VRM Viešųjų ryšių skyriuje.

Vidaus reikalų ministerija (VRM) pirmadienį perdavė Bendrajam pagalbos centrui (BPC) jo audito išvadų projektą, BNS patvirtino VRM Viešųjų ryšių skyriuje.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas anksčiau sakė, kad BPC turi per penkias darbo dienas susipažinti su projektu ir pateikti savo nuomonę VRM Vidaus audito skyriui.

D. A. Barakausko teigimu, ministerijos skyrius įvertins BPC nuomonę ir pateiks jam galutinę ataskaitą. Tačiau BPC su ataskaita gali nesutikti – tuomet procedūros užsitęs.

Ministras teigia galėsiantis išvadas komentuoti tik baigus visas procedūras.

Patikrinimą BPC baigė ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, bet sprendimus žadėta priimti po ministerijos audito.

Ministerija ir PAGD patikrinimus BPC pradėjo po to, kai rugsėjį buvo žiauriai nužudyta nepilnametė, kuri prieš tai telefonu kreipėsi pagalbos į BPC, tačiau šio centro specialistams nepavyko nustatyti aukos buvimo vietos.

Nelaukęs, kol viešai bus pateiktos abiejų institucijų vykdytų patikrinimų išvados, po merginos sudeginimo iš pareigų pasitraukė daug kritikos sulaukęs BPC viršininkas Artūras Kedavičius.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.