Naujienų srautas

Lietuvoje2012.07.28 16:49

Prezidentė olimpiniame kaimelyje aplankė mūsų šalies olimpiečius

ELTA 2012.07.28 16:49

Lietuvos vadovė olimpinės rinktinės vėliavnešiui Virgilijui Aleknai įteikė simbolinį diską, šaulei Dainai Gudzinevičiūtei – duonos kepalą, o krepšinio rinktinės kapitonui Linui Kleizai perdavė iš Lietuvos atvežtą deglą su simboline olimpine liepsna. 

Lietuvos vadovė olimpinės rinktinės vėliavnešiui Virgilijui Aleknai įteikė simbolinį diską, šaulei Dainai Gudzinevičiūtei – duonos kepalą, o krepšinio rinktinės kapitonui Linui Kleizai perdavė iš Lietuvos atvežtą deglą su simboline olimpine liepsna.

Aplankiusi Lietuvos olimpinės rinktinės narius, D. Grybauskaitė, lydima Lietuvos olimpinės misijos vadovo Algirdo Raslano, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinio direktoriaus Klemenso Rimšelio ir olimpinės čempionės D. Gudzinevičiūtės, apžiūrėjo olimpinio kaimelio valgyklą. Joje šalies vadovė sutiko gimnastus Laurą Švilpaitę ir Roką Guščiną. Vėliau D. Grybauskaitė sutiko ir olimpinio kaimelio merą Charlesą Alleną bei nusifotografavo su kaimelyje dirbančiu lietuviu.

„Visi mūsų sportininkai yra verti geriausių žodžių. Visi iš jų labai daug tikimės. O kiek bus medalių, nespėliosiu. Linkiu jiems kuo geriau pasirodyti, pasiekti asmeninius rekordus, o tai Lietuvai, mums visiems, reikštų pergalę“, – prieš vizitą olimpiniame kaimelyje žurnalistams sakė D. Grybauskaitė.

„Atmosfera – puiki, aplinka – graži, o dar ir saulė šviečia, – po apsilankymo olimpiniame kaimelyje Eltos korespondentui sakė D. Grybauskaitė. – Labai džiaugiuosi, kad kol kas jokių nusiskundimų nėra – mūsų sportininkų gyvenimo sąlygos olimpiniame kaimelyje pakankamai geros. Norėčiau, kad tai padėtų mūsų šalies atletams siekti laimėjimų. Viskas pamažu įsibėgėja. Kai kurie Lietuvos sportininkai jau startavo, o kiti gyvena laukimo nuotaika.“

Po vizito olimpiniame kaimelyje šalies vadovė išvyko stebėti plaukiko Giedriaus Titenio pasirodymo atrankos varžybose. D. Grybauskaitė sekmadienį stebės Lietuvos ir Argentinos krepšininkų rungtynes.

Prezidentė penktadienį Londono olimpiniame stadione stebėjo beveik keturias valandas trukusią žaidynių atidarymo ceremoniją.

„Įspūdžiai iš atidarymo dar nesusigulėję. Tai buvo labai didingas ir labai gražus renginys, ir sakyčiau, kad labai britiškas. Bet tikriausiai taip jau turi būti. Žaidynių šeimininkai turi parodyti ir savo šalies istoriją, dabartį ir ateitį, viską, ką turi geriausio. Tai puiki proga prisistatyti visam pasauliui. Tikiuosi, kad ir Londono olimpinės žaidynės bus gražios bei didingos“, – dalijosi įspūdžiais Lietuvos Prezidentė, kuriai olimpinių žaidynių atidarymą „gyvai“ stebėti teko pirmą kartą.

D. Grybauskaitė pasidžiaugė, kad Londono olimpiniame stadione ji turėjo progą pabendrauti su daugeliu kitų šalių vadovų. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi