Lietuvoje

2013.11.01 11:50

Pareigūnai stiprina budėjimą, ragina žmones būti budresnius

BNS 2013.11.01 11:50

Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis policijos pareigūnai žada sustiprinti budėjimą, o ugniagesiai gelbėtojai ragina gyventojus būti budresnius, kad išvengtų nelaimių.

Visų Šventųjų ir Vėlinių dienomis policijos pareigūnai žada sustiprinti budėjimą, o ugniagesiai gelbėtojai ragina gyventojus būti budresnius, kad išvengtų nelaimių.

Policija pažymi, kad daugeliui gyventojų lankant artimųjų kapus, keliuose padidėja transporto priemonių srautai, žmonėms iškyla problemų, statant automobilius.

„Pareigūnų patruliavimo maršrutai bus nukreipti į masines žmonių susibūrimo vietas, atkreipiamas dėmesys į vietas, kuriose dažniausiai įvyksta teisės pažeidimai, eismo įvykiai. Į pagalbą policija pasitelks ir policijos rėmėjus“, – rašoma policijos pranešime.

Pareigūnai perspėja, kad šiomis dienomis padaugėja atvejų, kai apvagiami ilgesniam laikui be priežiūros palikti gyvenamieji namai, butai, transporto priemonės.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas ragina gyventojus prieš išvykstant iš namų nepamiršti išjungti iš elektros tinklo elektrinių bei šildymo prietaisų, nepalikti  besikūrenančios ar įkaitusios krosnies, patikrinti, ar išjungtos dujos.

Ugniagesiai gelbėtojai pastebi, kad prie kapinių dažnai perkrautos šiukšliadėžės gali užsiliepsnoti nuo neužgesintos nuorūkos, o kartais šiukšlės ir padegamo, todėl kapinių administracijos šiomis dienomis turėtų pasirūpinti, kad šiukšlės būtų išvežtos.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad Visų Šventųjų dienos proga Lietuvos ir Baltarusijos pasienio ruože gyvenantys asmenys galės vykti per Norviliškių ir Krakūnų vietinio eismo punktus aplankyti artimųjų kapų kaimyninėje valstybėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.