Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.25 15:17

S. Skambinas „Šok!“ teisėjams: „Jūs nieko nesuprantate apie šokį“

2013.10.25 15:17

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ šį sekmadienį vėl atveria duris į LRT didžiąją studiją, kurioje įvyks antrasis pusfinalis.

Nacionalinis šokio talentų konkursas „Šok!“ šį sekmadienį vėl atveria duris į LRT didžiąją studiją, kurioje įvyks antrasis pusfinalis. Teisėjų ketvertas – Gytis Ivanauskas, Birutė Letukaitė, Jūratė Sodytė ir Dainius Žebrauskas-Skruzdėliukas su didžiule patariamąja profesionalių choreografų komanda stebės ir vertins dar 9 pasirodymus, iš kurių tik dviems įteiks kelialapį į projekto finalą.

Tačiau kas tie du geriausieji – ši mintis kirbės ir neduos ramybės ne tik dalyviams ir žiūrovams. Ne juokais bus priversti susikibti ir šokio profesionalai. „Aš piktas ant teisėjų, nes panašu, kad jie nelabai ką supranta apie pramoginius šokius“, – atkirtį teisėjams duos choreografas Saulius Skambinas, išgirdęs teisėjų pastabas po pramoginių šokių čempionų pasirodymo.

„Nevaikiški“ šokiai jau nuo pirmųjų laidų piktina Birutę Letukaitę, kuri mano, jog kai kurie šokių stiliai vaikams tiesiog nederami. Sekmadienio vakarą šios temos aktualumas pasieks kulminaciją. „Kokios aistros jūs iš jų reikalaujate? Juk jie tik vaikai. Jie tegali rodyti draugiškumą. Pramoginiuose šokiuose svarbu estetika, kūno valdymas ir technika“, – savo gildijos atstovų stos ginti S. Skambinas.

Kilusi emocijų banga dar labiau sustiprės pasitarimų kambaryje, kur įsiaudrinę choreografai turės padėti teisėjams apsispręsti. O tai padaryti bus išties nelengva, nes į „Šok!“ finalą turi patekti tik patys geriausi! Ugningų diskusijų įkarštyje nesusilaikys ir rafinuotasis Gytis Ivanauskas: „Čia šokėjai turi jaudintis, o dabar aš baigiu iš streso nagus nusigraužti!”.

Kokį sprendimą priims teisėjai, kviečiame žiūrėti jau šį sekmadienį, 18.30 val. per LRT. Tuo tarpu žiūrovams taip pat suteikiamas vienas balsas – jie turi galimybę labiausiai patikusį pusfinalio dalyvį išrinkti vertu kautis finale. Po kiekvienos laidos žiūrovai savo valią gali išreikšti portale www.lrytas.lt.

Projekto vedėjas Audrius Giržadas.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi