Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.23 10:26

Kaune prasideda Rytų partnerystės Jaunimo forumas

BNS 2013.10.23 10:26

Trečiadienį Kaune prasideda Rytų partnerystės Jaunimo forumas – vienas iš Rytų partnerystės viršūnių susitikimą Vilniuje lydinčių ir daugiašalį bendradarbiavimą skatinančių renginių.

Trečiadienį Kaune prasideda Rytų partnerystės Jaunimo forumas – vienas iš Rytų partnerystės viršūnių susitikimą Vilniuje lydinčių ir daugiašalį bendradarbiavimą skatinančių renginių.

Jaunimo forume dalyvaus apie 200 jaunimo atstovų, aktyviai veikiančių jaunimo organizacijose, jaunųjų tyrėjų ir politikos formuotojų iš Rytų partnerystės ir ES programoje „Aktyvus jaunimas“ dalyvaujančių valstybių, teigiama Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

Pasak Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorės Lilijos Gerasimienės, šiuo forumu siekiama skatinti bendradarbiavimą su Rytų partnerystės šalimis ir stiprinti neformaliojo ugdymo pripažinimo svarbą.

„Dalyvavimas tarptautinėse mainų programose, savanoriavimo veikloje, kalbų tobulinimo kursuose prisideda prie platesnio požiūrio į pasaulį. Šiame forume jaunimo atstovai iš įvairių šalių aptars, kokia neformaliojo ugdymo svarba ES šalyse ir kaip jo reikšmę padidinti tokiose šalyse kaip Baltarusija ar Moldova“, – teigė L. Gerasimienė.

Kaune vyksiančio renginio metu bus parengtos neformalaus ugdymo pripažinimo gairės. Planuojama, kad šis dokumentas bus perduotas Europos Sąjungos institucijoms ir pristatytas Rytų partnerystės teminiuose susitikimuose lapkričio pabaigoje, juose laukiama atvykstant 28 ES valstybių narių ir šešių Rytų partnerių aukščiausių atstovų bei ES institucijų vadovų.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi