Lietuvoje

2013.10.21 15:43

L. Graužinienė nežino, ar ją pasveikino prezidentė

LRT.lt 2013.10.21 15:43

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, paklausta, ar ją, išrinktą Seimo pirmininke pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė, teigė nežinanti, kadangi „buvo techninių problemų“ su jos telefonu.

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, paklausta, ar ją, išrinktą Seimo pirmininke, pasveikino prezidentė Dalia Grybauskaitė, teigė nežinanti, kadangi „buvo techninių problemų“ su jos telefonu.

„Na, žinote, tą dieną labai buvo daug skambučių ir mano telefonas tiesiog „užlūžo“. Tai negaliu atsakyti, ar kas nors skambino, ar ne. Tiesiog buvo techninių problemų“, – LRT televizijos laidoje „Laba diena, Lietuva“ sakė Seimo pirmininkė.

L. Graužinienė po Seimo rinkimų formuojant Vyriausybę buvo Darbo partijos siūloma eiti socialinės apsaugos ir darbo ministrės pareigas, tačiau po susitikimo su kandidate D. Grybauskaitė atsisakė patvirtinti ministrų sąsašą su L. Graužinienės pavarde. Prezidentei neįtiko ir kitos „darbietės“ – Virginijos Baltraitienės, pasiūlytos į švietimo ministro postą, kandidatūra.

Sakydama agitacinę kalbą prieš Seimo pirmininko rinkimus, L. Graužinienė kalbėjo apie autoritarinį valdymą Lietuvoje: „ar demokratinėje valstybėje viskas tvarkoje, jei žmones gąsdina valdymas, turintis autoritarinio valdymo požymių?“.