Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.20 14:26

Kaune beveik visą parą ieškotas 10-etis rastas šulinyje

15min.lt 2013.10.20 14:26

Didelėmis Kauno policijos ir Viešojo tarnybos pajėgomis nuo šeštadienio vakaro ieškotas 10-etis, paskutinį kartą matytas netoli Petrašiūnų geležinkelio viaduko, sekmadienio popietę rastas gyvas. Vaikas netoli namų buvo įkritęs į šulinį.

Didelėmis Kauno policijos ir Viešojo tarnybos pajėgomis nuo šeštadienio vakaro ieškotas 10-etis, paskutinį kartą matytas netoli Petrašiūnų geležinkelio viaduko, sekmadienio popietę rastas gyvas. Vaikas netoli namų buvo įkritęs į šulinį.

Tame pačiame šulinyje aptiktas ir negyvas šuo.

Didžiulėmis pajėgomis Kaune ieškotas vaikas sekmadienį popiet atsirado. Berniukas aptiktas gyvas, jis buvo įkritęs į atvirą techninės paskirties šulinį.

Vaikas greitai ištrauktas. Sąmonės nepraradęs berniukas perduotas greitosios pagalbos medikams.

Vieta, kur berniukas įkrito, yra palyginti netoli nuo jo namų. Tai apleistas šabakštynas tarp Panemunės pėsčiųjų tilto ir R.Kalantos gatvės.

Apžėlusioje pievoje esantis šulinys yra tarsi dvigubas. Pirmoji pakopa yra maždaug 3 metrų gylio. Tačiau iš ten žemyn atsiveria dar viena šachta, kuri yra dar maždaug 5 metrų gylio.

Pačiame dugne atsidūręs vaikas kantriai šaukėsi pagalbos. Sekmadienį po 13 val. berniuko balsas buvo išgirstas.

Vaiką aptiko Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Teko bėgti atsinešti virvės. Vienas gelbėtojų iš pradžių nusileido iki pirmojo šulinio dugno. Toliau viduje nieko nesimatė. Gelbėtojas pasiskolino apšvietimo lempą iš TV operatoriaus ir pagaliau galėjo apžiūrėti, kur yra berniukas bei jį ištraukti.

„Iš tikrųjų buvo milžiniškos policijos pajėgos šiam darbui mestos. Nuo vakar dienos buvo vykdoma paieška. Norėčiau padėkoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams, kurie jau buvo pakėlę sraigtasparnį šioms paieškoms, taip pat 1-ojo pulko pareigūnams, kurie padėjo ieškoti šio dingusio vaiko“, – 15min.lt sekmadienį popiet kalbėjo Kauno m. Dainavos policijos komisariato viršininkas Saulius Karosevičius.

Jis minėjo, kad šis savaitgalis Kauno policijai yra išskirtinai sunkus, nes buvo dingęs ne vienas asmuo: „Iš tikrųjų, dar dviejų asmenų ieškojome, visą savaitgalį pareigūnai dirbo.“

S.Karosevičius teigė esąs dėkingas ir žiniasklaidai bei visai visuomenei, nes vaiko paieškų operacijos sėkmę lėmė visuotinis susitelkimas ir išskirtinis dėmesys šiai nelaimei.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi