Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.17 11:16

R. Paksas neigia su prezidento rinkimais susijusius A. Butkevičiaus pasvarstymus

ELTA 2013.10.17 11:16

Partijos „Tvarka ir teisingumas“" pirmininkas prezidentas Rolandas Paksas neigia viešoje erdvėje nuskambėjusius su prezidento rinkimais susijusius Premjero Algirdo Butkevičiaus pasvarstymus, tvirtindamas, kad tai neatitinka tikrovės.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“" pirmininkas prezidentas Rolandas Paksas neigia viešoje erdvėje nuskambėjusius su prezidento rinkimais susijusius Premjero Algirdo Butkevičiaus pasvarstymus, tvirtindamas, kad tai neatitinka tikrovės.

„Trečiadienio vakaro LRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“ Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, žurnalisto paklaustas, patvirtino girdėjęs gandus apie partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininko neva žadėtą paramą rinkimuose dabartinei Prezidentei mainais į „darbiečių“ laisvę. Neketindamas gilintis į pramano šaltinius bei politines priežastis, dėl kurių buvo paskleista ši tikrovės neatitinkanti žinia, turiu paaiškinti, jog tik valdančiosios koalicijos partijų Politinės tarybos posėdyje šių metų spalio 7 dieną esu pasiūlęs svarstyti galimybę iškelti bendrą koalicijos kandidatą 2014 metų Respublikos Prezidento rinkimuose. Esu įsitikinęs, jog dėl būsimojo Prezidento kandidatūros ilgainiui galėjo būti pasiektas konstruktyvus valdančiosios koalicijos partnerių susitarimas“, – sakoma R. Pakso pareiškime.

Šį pareiškimą jo vardu Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūnas Petras Gražulis ketvirtadienį Seimo rūmuose įteikė Premjerui A. Butkevičiui.

Jame pažymima, kad bendras koalicijos kandidatas į Prezidento postą būtų stiprus žingsnis siekiant Vyriausybės programos tikslų įgyvendinimo bei sutelkiant politines jėgas ilgalaikei perspektyvai. „Šiandien reikalinga politinių jėgų konsolidacija ir piliečių santarvė realizuojant svarbiausius valstybės strateginius tikslus“, – sako R. Paksas.

Jis taip pat tvirtina, kad pastaruosius keletą mėnesių neturėjo galimybės susitikti su Prezidente aptarinėti būsimųjų rinkimų peripetijų.

„Manau, kiekvienas politikas, nepriklausomai nuo užimamų pareigų, turi prisiimti atsakomybę už savo žodžius bei numatyti galimas pasekmes dėl tikrovės neatitinkančių žinių paskleidimo. Apgailestauju, jog Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius nesurado galimybės tiesiogiai susisiekti ir įsitikinti išgirstos informacijos adekvatumu“, – sakoma R. Pakso pareiškime.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi