Lietuvoje

2013.10.17 10:19

Rudeninė šiluma nebelepins – savaitgalis vėsesnis ir lietingesnis

Sinoptikė Judita Liukaitytė LRT radijui prognozavo, kad šiluma iš Lietuvos po truputį trauksis. Artėjantis ciklonas atneša lietingesnius, vėsesnius ir gana vėjuotus orus.

Sinoptikė Judita Liukaitytė LRT radijui prognozavo, kad šiluma iš Lietuvos po truputį trauksis. Artėjantis ciklonas atneša lietingesnius, vėsesnius ir gana vėjuotus orus.

Ketvirtadienį debesų daugės visoje šalyje, bet lietaus sulauks tik vakariniai rajonai. Pūs vidutinio stiprumo vėjas iš Pietų, tik prie jūros jis gali būti gūsingesnis. Dieną oras sušils iki 8–13 laipsnių šilumos.

Penktadienį kritulių bus daugiau. Naktį daugelyje rajonų numatomas nedidelis lietus. Jis tęsis ir dieną. Vėjas dar pūs iš Pietų, bet po truputėlį jo kryptis keisis į Šiaurės. Naktis dar bus gana šilta – apie 4–9 laipsnius šilumos. Dieną vėjas turėtų būti gana gūsingas, jau pasisukęs iš Šiaurės, vietomis jo gūsiai sieks 15–20 m/s. Temperatūra dar gana aukšta –  apie 7–12 laipsnius šilumos.

Savaitgalis numatomas vėsesnis. Vėjas iš Šiaurės pradės nešti šaltesnį orą. Šeštadienį ir sekmadienį yra tikimybė sulaukti kritulių, daugiausia – lietaus. Šeštadienį vietomis jis gali būti susimaišęs su peršalusio lietaus lašeliais. Naktimis temperatūra bus nuo kelių laipsnių šalčio iki 5 laipsnių šilumos. Dienomis šiluma irgi nebelepins – jos bus nuo 4 iki 10 laipsnių.