Lietuvoje

2013.10.15 10:47

Orai: visko po truputį

LRT Radijo naujienų tarnyba, LRT.lt2013.10.15 10:47

Sinoptikė Alva Nagelytė LRT radijui prognozavo gan vėsius orus su pragiedruliais. Sulauksime ir trupučio saulės, ir trupučio lietaus, o ketvirtadienio naktį – ir laipsnio-kito žemiau nulio.  

Sinoptikė Alva Nagelytė LRT radijui prognozavo gan vėsius orus su pragiedruliais. Sulauksime ir trupučio saulės, ir trupučio lietaus, o ketvirtadienio naktį – ir laipsnio-kito žemiau nulio.    

Antradienį vyraus debesuoti orai, tik vakariniuose rajonuose bus daugiau pragiedrulių. Dienos temperatūra daugelyje šalies rajonų svyruos apie 11–13 laipsnių šilumos. Rytiniuose rajonuose gali truputėlį palynoti, tačiau lietus bus labai menkas. Vėjas bus silpnas.

Trečiadienio naktį orai ims keistis. Pragiedrulių bus daugiau, tad naktis – gerokai vėsesnė. Temperatūra – 1–6 laipsnių šilumos, pietiniuose ir vakariniuose rajonuose daug kur naktį numatomas rūkas. Pirmoje dienos pusėje bus gana saulėta. O antroje dienos pusėje Šiaurės Lietuvoje jau pasirodys šalto fronto debesų juosta. Kai kur, daugiausiai Šiaurės Rytų Lietuvoje antroje dienos pusėje gali trumpai nestipriai palynoti. Temperatūra šiaurės Lietuvoje jau bus žemesnė ir sieks 8–9 laipsnius šilumos, o Pietų Lietuvoje oras dar šils iki 10–12 laipsnių.

Ketvirtadienį tikimasi daugiausiai sausų su pragiedruliais orų. Numatoma nakties temperatūra – nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos, o dieną temperatūra svyruos apie 10 laipsnių.

Penktadienį atslenka ciklonas. Penktadienis bus lietingas, vėjuotas. Nakties ir dienos temperatūra numatoma panaši. Naktį – 6–9, dieną – apie 10 laipsnių šilumos.

Šeštadienį iš Šiaurės vakarų turėtų įsiveržti gana šalto, bet gana sauso oro srovė. Naktis dar bus vėjuota, šaltoka – 0–5 laipsnių šilumos. Dienos metu oras įšils iki 7–9, pajūryje – iki 10 laipsnių šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.