Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.11 14:45

J. Butkevičienė atsistatydina iš BMA vadovės pareigų

LRT.lt 2013.10.11 14:45

Jolanta Butkevičienė atsistatydina iš „Baltic Media Alliance“ (BMA LT) generalinės direktorės pareigų, sakoma bendrovės išplatintame pranešime.

Jolanta Butkevičienė atsistatydina iš „Baltic Media Alliance“ (BMA LT) generalinės direktorės pareigų, sakoma bendrovės išplatintame pranešime.

„Per Pirmąjį Baltijos kanalą parodyta laida apie sausio 13-osios įvykius yra nesuderinama su mano kaip Lietuvos pilietės įsitikinimais ir vertybėmis. Net tai, jog BMA yra tik televizijos kanalų retransliuotojas, neatleidžia nuo moralinės atsakomybės: esu giliai įsitikinusi, jog ši laida yra ne tik klaida, bet ir provokacija prieš Lietuvos valstybę. Išsiaiškinau visas laidos patekimo į eterį aplinkybes, ir tai, kad nesuveikė BMA eterio kontrolės mechanizmas Latvijoje, yra tiesiog neatleistina", – teigia J. Butkevičienė.

Buvusi BMA vadovė sako, kad sausio 13-osios tragedija išgyvenome visi: „Gerbdama atminimą tų, kurie paaukojo savo gyvybes už Lietuvos Nepriklausomybę, gerbdama savo šeimą – tą naktį prie Seimo budėjo ir mano tėtis, ir brolis, vėliau apdovanotas sausio 13-osios atminimo medaliu – turiu pareikšti, kad aš negaliu toliau vykdyti užimamų pareigų ir atsistatydinu iš BMA LT generalinės direktorės posto.“

BMA LT valdo PBK kanalą, kuris prėjusią savaitę transliavo laidą, kurioje buvo sleidžiami melagingi faktai  apie 1991-ųjų sausio 13-osios įvykius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi