Naujienų srautas

Lietuvoje2013.10.08 09:48

Nei stiprių liūčių, nei didelių šalčių, o antradienis – ypač šiltas

Sinoptikė Teresė Kaunienė LRT radijui prognozuoja gražius orus: nei stiprių liūčių, nei didelių šalčių nežadama.

Sinoptikė Teresė Kaunienė LRT radijui prognozuoja gražius orus: nei stiprių liūčių, nei didelių šalčių nežadama.

Antradienio deną orus lems aukštesnio slėgio sritis. Pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Šiaurės ir pietų Lietuvoje orai šiek tiek skirsis. Pietų Lietuva bus arčiau anticiklono – čia žymesnių kritulių nenumatoma, bus daugiau pragiedrulių ir šilumos. Šiauriniuose rajonuose vyraus debesuoti orai ir kur ne kur gali užeiti silpnas lietus ar dulksna. Ten bus laipsniu kitu vėsiau. Vis dėlto antradienio diena žada būti labai šilta: vyraus 13–17 laipsnių šiluma, rimto, stipraus lietaus nenumatoma.

Trečiadienį orai pradeda keistis. Trečiadienio naktis dar turėtų būti panaši į antradienio: gana debesuota, todėl šilta – vyraus 9–12 laisnių šiluma. Lietaus tikimybė nediddelė, pūs vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas. Dieną, traukiantis anticiklonui, debesų daugės, ypač vakariniuose rajonuose. Popietinėmis valandomis ten gali jau ir truputų palynoti. Vis dėlto diena dar bus šilta. Vyraus 12–15 laipsnių šiluma.

Savaitės viduryje, ketvirtadienį, orus gadins ciklonas iš vakarų – į mūsų kraštą prasmuks šiek tiek daugiau debesų, tad lietaus ir niūraus oro tikimybė ketvirtadienį didesnė. Vėjas suksis iš pietų ir pietryčių. Naktis bus kiek vėsesnė, bet diena – nešalta, nes liksime ciklono šiltajame šone.

Antroje savaitėsd pusėje į Lietuvą vėl grįžta anticiklonas, tik šįkart – šaltesnis. Vis dėlto lietaus tikimybė maža, naktys giedesnės, vėsesnės, o dienos nešaltos – bus 12–14 laipsnių šiluma.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi