Lietuvoje

2013.10.04 10:41

L. Graužinienė komandą žada suformuoti iki kitos savaitės

ELTA2013.10.04 10:41

Naujoji Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė savo komandą žada suformuoti iki kitos savaitės, nors su didžiąja jos dalimi visuomenę ketinama supažindinti jau penktadienį.

Naujoji Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė savo komandą žada suformuoti iki kitos savaitės, nors su didžiąja jos dalimi visuomenę ketinama supažindinti jau penktadienį.

„Jau didžiąją dalį pamatysite šiandien, bet, be abejo, man reikia susitikti su žmonėmis, išsakyti, ko aš norėsiu iš jų darbo, ir dar tas procesas šiek tiek užtruks iki kitos savaitės“, – interviu „Laisvajai bangai“, klausiama, ar jau yra suformavusi komandą ir kada su ja bus galima susipažinti, teigė parlamento vadovė.

Pasak L. Graužinienės, greitam komandos formavimui trukdo tai, kad vykstama vizito į Gruziją, iš kurio bus grįžtama kitą ketvirtadienį.

„Nevykti negalime. Manau, kad tie žmonės, kurie jau bus sekretoriate, pilnai sugebės atlikti darbą ir man išvykus“, – sakė Seimo Pirmininkė.

Politikės teigimu, pagrindiniai kriterijai jos komandai būtų kompetencija ir sąžiningas darbas.

L. Graužinienė žadėjo nieko nekritikuoti be pagrindo, o, jeigu bus pagrindo, tai ir darysianti.

„Tai tikrai dėl to, kad kritikuoti – nekritikuosiu“, – pabrėžė naujoji Seimo vadovė.

L. Graužinienė atviravo, kad pasiūlymas eiti šias pareigas buvo suderintas su šeima.

„Pirmiausia, mes tą klausimą aptarėme su vyru, ir mes radome bendrus sprendimus, kaip išspręsti susidariusį galbūt nepatogumą, kas liečia šeimyninį gyvenimą. Šiokie tokie nepatogumai galbūt atsiranda mano jaunesniajam sūnui. Mes visa tai išspręsime, čia nėra svarbus klausimas valstybės lygmeniu“, – sakė L. Graužinienė.

50-metė „darbietė“ L. Graužinienė ketvirtadienį Seimo Pirmininko poste pakeitė kolegą Vydą Gedvilą, kuris tapo jos pirmuoju pavaduotoju.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.