Lietuvoje

2013.10.03 15:00

A. Butkevičius: policijai skirta suma kitų metų biudžete juos tenkina

ELTA 2013.10.03 15:00

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė yra sutarusi su Policijos departamentu dėl kitų metų biudžete numatytų lėšų pareigūnams.

Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė yra sutarusi su Policijos departamentu dėl kitų metų biudžete numatytų lėšų pareigūnams.

Ministras Pirmininkas atsakė į Liberalų sąjūdžio lyderio Eligijaus Masiulio pastabą apie tai, kad, nepaisant vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko pažadų padidinti atlyginimus pareigūnams, kitų metų biudžete tokių asignavimų nėra. E. Masiulio žodžiais, Vyriausybė turėtų pasiteisinti dėl neįvykdomų pažadų dalinimo.

A. Butkevičius atsakė, kad teisintis nėra dėl ko, o finansavimas policijai, kaip ir numatyta, bus skirtas.

„Aš nesiruošiu teisintis. Tai jums, kolega Eligijau, reikėtų pasiteisinti dėl anksčiau padarytų klaidų, kurios Lietuvai kainuos, žiūrint į perspektyvą, dar keletą metų. (...) Mes su Policijos departamentu esame pasiekę susitarimą. Ta suma, kuri yra jiems numatyta kitais metais ir vakar (trečiadienį, – ELTA) Vyriausybės posėdžio metu buvo patvirtinta, juos tenkina. Taip pat yra numatyta ilgalaikė trejų metų strategija“, – sakė Premjeras.

Pasak A. Butkevičiaus, jis buvo susitikęs su Policijos departamento vadovybe, visų apskričių policijos vadovais bei statutinių darbuotojų profsąjungų lyderiais ir aptarė šį klausimą.

ELTA primena, kad vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas metų viduryje buvo užsitraukęs nemalonę, nes žadėjo pareigūnams pakelti algas jau nuo vasaros pradžios.