Lietuvoje

2012.07.23 16:40

„Lietuvos liepsna“ perduos ugnį Prezidentei

2012.07.23 16:40

LRT olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ trečiadienį lankysis Prezidentūroje, kur simbolinę olimpinę ugnį perduos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. 

LRT olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ trečiadienį lankysis Prezidentūroje, kur simbolinę olimpinę ugnį perduos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

„Lietuvos liepsnos“ komanda, apkeliavusi daugybę Lietuvos miestų ir miestelių ir ten įžiebusi olimpinę ugnį,  trečiadienį ją įteiks į Londono olimpinių žaidynių atidarymą besiruošiančiai Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Prezidentės bus prašoma simbolinę liepsną nuvežti ten, kur geriausių rezultatų sieks ir Lietuvos vardą garsins 62 Lietuvos sportininkai.

Olimpinis projektas „Lietuvos liepsna“ prasidėjo Valstybės dieną ant lietuviškumą simbolizuojančio Birutės kalno Palangoje. Kasdien iki pat Olimpinių žaidynių atidarymo vyksta specialios transliacijos iš Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose gimė ir augo geriausi Lietuvos sportininkai, nešantys trispalvę Londone. Ši liepsna, apkeliavusi visą Lietuvą ir susiliejusi su liepsnelėmis iš gimtųjų šiandienos olimpiečių vietų, Olimpinių žaidynių atidarymo dieną, liepos 27-ąją, virs didžiuliu liepsnojančiu fakelu, keliančiu patriotizmo ir pasididžiavimo savo šalimi dvasią. Projekto kulminacija – ten, kur ir prasidėjo, – Palangoje, kur „Lietuvos liepsna“ virs 2012-ųjų Olimpiados ugnimi.

„Lietuvos liepsnos“ transliacijas kas rytą galima matyti ir Lietuvos televizijos „Labame ryte“ bei vakare, iš karto po „Panoramos“. Vedėjas Rimas Valeikis. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.