Lietuvoje

2015.02.14 17:15

Panevėžio r. rastas sudegintas automobilis su merginos palaikais (atnaujinta)

DELFI.lt2015.02.14 17:15

Šeštadienio rytą Panevėžio rajone, Keravos kaime, miške, rastas sudegintas automobilis „VW Passat“. Jo bagažinėje – merginos lavonas.

Šeštadienio rytą Panevėžio rajone, Keravos kaime, miške, rastas sudegintas automobilis „VW Passat“. Jo bagažinėje – merginos lavonas.

Policija nustatė asmenybę – tai 18-metė. Įtariama, kad ji buvo išžaginta.

Įvykio vietoje dirba pareigūnai.

Šeštadienio rytą iš Vilniaus į pagalbą kolegoms Panevėžio r. skubiai išvyko Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai.

Pirminiais duomenimis, apie 8 val. rūkstantį automobilį miške pamatė grybauti išėjusi moteris, ji ir paskambino pareigūnams.

Įvykio vietą maždaug 100 metrų spinduliu užtvėrė policija.

Bagažinėje uždaryta mergina apie 7.30 val. paskambino į Bendrąjį pagalbos centrą (BPC). Ji pasakė, kas ją išžagino ir pagrobė. BPC darbuotoja merginą sujungė su policija, pokalbis tęsėsi apie pusvalandį. Deja, bagažinėje uždaryta 18-metė negalėjo pasakyti, kur ją veža.

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas DELFI nurodė pirmines priežastis, dėl kurių policijai nepavyko surasti Panevėžio rajone gyvos sudegintos merginos, kuri šaukėsi pagalbos ir telefonu apie pusvalandį bendravo su policija.

Anot ministro, telefono, kuriuo naudojosi mergina, buvimo vietos nustatyti nepavyko, kadangi iš jo buvo išimta SIM kortelė. Tikėtina, kad tai padarė 18-metės žudikai.

„Telefonas dirbo tik į 112 telefoną. Buvimo vietos nebuvo galima nustatyti, kadangi kortelės telefone nebuvo“, – aiškino D. A. Barakauskas.

Pasak jo, dėl kraupaus įvykio į Panevėžį išsiųstas Bendrojo pagalbos centro vadovas, pradedamas tyrimas Policijos departamente.

Ar policija padarė viską, ką galėjo, aiškinasi vidaus reikalų viceministras, buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Žimantas Pacevičius.

Kaip praneša LRT televizijos naujienų tarnyba, jau sulaikyti du įtariamieji, abu teisti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nužudymo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.