Lietuvoje

2012.07.20 13:28

D. Kuolys: apie „Lietuvos sąrašo“ neįregistravimą sužinojome iš žiniasklaidos

ELTA 2012.07.20 13:28

Apie įkurtos naujos „Lietuvos sąrašo“ partijos neįregistravimą jos vadovas Darius Kuolys teigia sužinojęs ne iš Teisingumo ministerijos, o iš žiniasklaidos.    

Apie įkurtos naujos „Lietuvos sąrašo“ partijos neįregistravimą jos vadovas Darius Kuolys teigia sužinojęs ne iš Teisingumo ministerijos, o iš žiniasklaidos.

„Man labai keista pasirodė Teisingumo ministerijos elgsena, nes mes apie tai sužinojome iš žiniasklaidos - ne iš ministerijos, nors dar vakar - ketvirtadienį - kalbėjomės su jos pareigūnais. Šiuo atžvilgiu man kyla toks įspūdis, kad Teisingumo ministerija ne tiek stengiasi atlikti teisines procedūras, kiek pradėti tam tikrą politinį ir viešųjų ryšių procesą. O tai atrodo nelabai civilizuota“, – naujienų agentūrai ELTA sakė jis.

Tokie politiko nusiskundimai nustebino Teisingumo ministeriją. „Mes visuomet tą pačią dieną informuojame ir partiją, ir žiniasklaidą“, – sakė ministro patarėja Vaida Vincevičiūtė.

D. Kuolio teigimu, ką daryti toliau, partijos vadovybė apsispręs, kai susipažins su pateiktais dokumentais.

Portalas Delfi.lt pranešė, kad Teisingumo ministerijai užkliuvo „Lietuvos kelio“ įstatų punktas, kuriame numatyta, kad tūkstantį litų viršijančioms išlaidoms būtinas partijos tarybos išankstinis sutikimas. O konkrečiai – partijos dokumentų punktas, pagal kurį be tarybos sutikimo sudarytas 1 tūkst. litų viršijantis sandoris laikomas niekiniu.

ELTA primena, jog partija „Lietuvos sąrašas“ buvo įkurta liepos 5 d.

Partijai vadovaus buvęs Pilietinės visuomenės instituto direktorius, buvęs Kauno apygardos eksteisėjos Neringos Venckienės bendražygis Darius Kuolys.

Anot partijos steigėjų, partija kilo iš siekio įveikti dabartinę jėgos grupuočių savivalę ir valdžios cinizmą, sutvirtinti demokratinius ir moralinius Lietuvos valstybės pamatus.