Naujienų srautas

Lietuvoje2015.09.08 13:45

Premjeras su oficialiu vizitu išvyksta į Vatikaną

ELTA 2015.09.08 13:45

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį išvyksta oficialaus vizito į Vatikaną.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį išvyksta oficialaus vizito į Vatikaną.

Tą pačią dieną Premjeras lankysis Lietuvos Respublikos ambasadoje prie Šventojo Sosto, lietuvių Popiežiškojoje Šv. Kazimiero kolegijoje.

Lietuvos Vyriausybės vadovą ketvirtadienį priims Popiežius Pranciškus, taip pat numatyti Ministro Pirmininko susitikimai su Vatikano Valstybės sekretoriumi kardinolu Tarcisio Bertone, Vatikano sekretoriumi santykiams su valstybėmis arkivyskupu Dominique`u Mamberti.

Lietuva, kaip ir didžioji dauguma pasaulio valstybių bei tarptautinių organizacijų, palaiko diplomatinius santykius su Šventuoju Sostu. Lietuvos valstybės ir Vyriausybės vadovai bent vieną kartą per savo kadenciją apsilanko Vatikane. Tokios praktikos laikosi ir daugelio pasaulio valstybių vadovai, informuoja Ministro Pirmininko spaudos tarnyba.

Vizito metu taip pat planuojamas Premjero A. Butkevičiaus ir Italijos Ministro Pirmininko Enrico Letta susitikimas. Lietuvos ir Italijos Vyriausybių vadovai ketina aptarti dvišalį ekonominį bendradarbiavimą, Europos Sąjungos aktualijas bei kitus klausimus.

Iš Romos Premjeras A. Butkevičius išvyks į Slovėniją, kur susitiks su šios šalies Prezidentu Borutu Pahoru bei Ministre Pirmininke Alenka Bratusek. Vyriausybės vadovas Liublianoje taip pat ketina stebėti Lietuvos vyrų krepšinio rungtynes. Slovėnijoje vyksta 38-asis Europos vyrų krepšinio čempionatas.                

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi