Lietuvoje

2013.09.17 15:50

Premjeras: gal per daug tarnautojų, jei jie užsiima ne tiesioginiu darbu

ELTA2013.09.17 15:50

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė netoleruojąs, kad valdininkai daug laiko praleidžia internete ne darbo tikslais, ir jam kyla klausimas, kad gal institucijose yra per daug tarnautojų.

Premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė netoleruojąs, kad valdininkai daug laiko praleidžia internete ne darbo tikslais, ir jam kyla klausimas, kad gal institucijose yra per daug tarnautojų.

Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad valdininkai daug laiko praleidžia internete ne darbo tikslu. Kai kurios valstybinės įstaigos svarsto drausti darbo metu naudotis tam tikrais interneto tinklalapiais.

„Mano nuomonė šituo klausimu yra labai griežta: darbo metu reikia dirbti tiesioginį darbą, o jeigu užsiiminėja kitu darbu, reikia spręsti klausimą, kad gal yra per daug tarnautojų toje institucijoje“, – antradienį po Vyriausybės posėdžio situaciją įvertino Ministras Pirmininkas.

A. Butkevičius ragino susivokti, kad darbe pramoginiuose tinklalapiuose naršyti nereikėtų.

Skaičiuojama, kad Lietuvos darbdaviams darbuotojų naudojimasis socialiniais tinklais darbo metu kainuoja apie 70 mln. litų per metus. Vidutinis darbuotojas socialiniuose tinkluose vidutiniškai bendrauja apie 34 minutes kasdien.

71 proc. lietuvių darbo metu tikrina asmeninį elektroninį paštą, 65 proc. skaito internetinę spaudą, o 36 proc. lindi socialiniuose tinkluose.

Labiausiai kenčia tos įmonės, kuriose apsirūpinimas internetu didžiausias. Statistikos departamento duomenimis, dažniausiai taip nutinka informacijos ir ryšių, profesinės, mokslinės ir techninės veiklos bei prekybos šakose.

Populiariausi

Vilniaus oro uostas

Lietuvoje

2020.07.08 17:21

Atvykusiems iš dar 7 šalių bus privaloma izoliacija: tarp valstybių – ir lietuvių mėgstama Bulgarija „Tez Tour“ stabdo keliones į Bulgariją; atnaujinta 19.25

Diskusija „Žaidimai smėlio dėžėje – kokioje aplinkoje norime gyventi?“

Lietuvoje

2020.07.08 20:06

Partizano Jakavonio-Tigro dukra: linksmintis Lukiškių aikštėje galima, bet yra ribos, kurių peržengti nevalia Šimašius: kodėl turime nesidžiaugti laisvės kovotojų pergale?

32