captcha

Jūsų klausimas priimtas

A. Zuokas prezidento rinkimuose nori matyti daugiau nei vieną kandidatą, ar pats juose dalyvaus – nesako

Vilniaus miesto meras, visuomeninio judėjimo TAIP vadovas Artūras Zuokas visuomenei siūlo 2014 metais vyksiančiuos prezidento rinkimuose ieškoti alternatyvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Jis žada vadovauti šio kandidato rinkimų kampanijai. 
A. Zuokas, BFL nuotr.
A. Zuokas, BFL nuotr.

Vilniaus miesto meras, visuomeninio judėjimo TAIP vadovas Artūras Zuokas visuomenei siūlo 2014 metais vyksiančiuos prezidento rinkimuose ieškoti alternatyvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Jis žada vadovauti šio kandidato rinkimų kampanijai.

Ketvirtadienį spaudos konferencijoje A. Zuokas sukritikavo Prezidentę D. Grybauskaitę ir jos pasisakymus, kuriais, anot jo, šalies vadovė sakė laiko neklystančia ir neatskaitinga tautai.

„Jeigu aukščiausi valstybės vadovai laiko save neklystančiais ir neturi, nejaučia pareigos atsiskaityti visuomenei, tai man, kaip liberaliam asmeniui, primena įvykius, kurie yra šalia mūsų kaimyninėse valstybėse. Žinome, ką reiškia, kai valstybės vadovai laiko save neklystančiais ir niekam neatskaitingais. Lietuva yra ES valstybė ir toje Lietuvoje, demokratinėje visuomenėje, tokius dalykus turėjome užmiršti. (...)

Tikrai, žiūrint į jos reitingus šiandien, populiarumą visuomenėje, matyt, kai kas galvoja, kad kiti prezidento rinkimai tiesiog nevyks - bus rinkimas arba išrinkimas iš vieno kandidato. Tai būtų tikrai didelė žala mūsų valstybei, demokratijai ir tai, ką mūsų tauta yra pasiekusi per 20 nepriklausomos Lietuvos gyvavimo metų. Todėl, turėdamas dvejų sėkmingų rinkimų kampanijų organizavimo patirtį, (...) norėčiau pasakyti, kad nesutinku su tuo, kad prezidento rinkimai vyktų be alternatyvos ir kad rinkimai bus iš vieno kandidato. Todėl kviečiu šiandien visą visuomenę kartu ieškoti galimų kandidatų“, – kalbėjo A. Zuokas.

A. Zuokas teigė nesutinkąs su prezidento rinkimais be alternatyvos, iš vieno kandidato. Tiesa, ar pats dalyvaus rinkimuose, jis neatsakė. A. Zuokas savo, kaip, pasak jo, dviejų sėkmingų rinkimų kampanijos organizatoriaus, paslaugas pasiūlė kitiems kandidatams. A. Zuokas dalyvavo rengdamas Prezidento Valdo Adamkaus rinkimų kampanijas.

„Visi bendrai turime ieškoti geriausio galimo kandidato, ir tikrai neabejoju, kad Lietuvos visuomenėje tokių kandidatų yra. Aš siūlau savo kaip politikos rinkimų kampanijų patirtį turinčio profesionalo ir, be abejo, pasiruošęs būti tarp tų, kurie moderuotų diskusiją, ir mes tokį kandidatą galėtume bendrai rasti, kviesti jį, kad jis galėtų dalyvauti rinkimuose“, – dėstė A. Zuokas.

Visuomeninio judėjimo TAIP lyderis atmetė, kad ši jo iniciatyva susijusi su D. Grybauskaitės kritika su juo siejamam koncernui „Icor“ (buvusiam „Rubicon Group“). A. Zuokas taip pat atsiribojo nuo lyginimų su vadinamuoju „Tautos sąrašu“.  

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...