Lietuvoje

2015.09.08 13:45

Varėnos policija aiškinasi žudynių Varėnoje aplinkybes

Varėnoje, kaip įtariama, vyras nužudė savo žmoną ir aštuonerių metų sūnų. Ir pats, trumpąja žinute perspėjęs artimuosius, nusižudė. Varėnos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo, aiškinasi nusikaltimo aplinkybes.

Varėnoje, kaip įtariama, vyras nužudė savo žmoną ir aštuonerių metų sūnų. Ir pats, trumpąja žinute perspėjęs artimuosius, nusižudė. Varėnos policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo, aiškinasi nusikaltimo aplinkybes.

Varėnos policija pranešimą apie nelaimę viename iš Varėnos daugiabučių Marcinkonių gatvėje gavo šiek tiek po vidurnakčio. Skambino moteris, kuri pranešė iš artimojo į savo mobilųjį telefoną gavusi trumpąją žinutę apie nužudymą ir savižudybę.

Pareigūnams nuvykus prie nurodyto buto, durų niekas neatidarė. Patekti į butą trečiajame aukšte padėjo ugniagesiai. 

„Policijos pareigūnams patekus į butą rasti ten gyvenusių moters, gimusios 1983 m., vyriškio gimusio 1977 m., ir jų mažamečio sūnaus, gimusio 2005 m., lavonai. Pirminiais duomenimis, šeima nebuvo žinoma kaip socialinės rizikos šeima. Varėnos policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas“, – Alytaus apskr. žiniasklaidai pranešė policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Kristina Miškauskaitė.

Pasak policijos pareigūnų, įtariama, kad 36 m. vyriškis nužudė 30-metę savo žmoną, vėliau – ir 8-erių metų sūnų.

Pasak miestelio gyventojų, šeima buvo tvarkinga, abu suaugę dirbo.

Į policijos akiratį šeima papuolusi nebuvo.

Tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūra.