Naujienų srautas

Lietuvoje2013.09.12 11:08

Dienomis termometro stulpeliai dar perkops 20 laipsnių

LRT RADIJAS, LRT.lt 2013.09.12 11:08

Artimiausiu metu daugiau lietaus iškris tik pietvakariniuose ir pietiniuose rajonuose, o temperatūra dienomis dar kils virš 20 laipsnių ribos.

Artimiausiu metu daugiau lietaus iškris tik pietvakariniuose ir pietiniuose rajonuose, o temperatūra dienomis dar kils virš 20 laipsnių ribos. 

Pasak sinoptikės Juditos Liukaitytės, ketvirtadienį atmosferos frontas sustos prie Lietuvos pietvakarinių rajonų, todėl palis tik vietomis, daugiau lietaus numatoma tik pačiame pietvakariniame šalies pakraštyje. Vėjas ketvirtadienį pūs iš rytų, šiaurės rytų, bus vidutinio stiprumo. Diena numatoma gana šilta, temperatūra kils iki 17–22 laipsnių šilumos.

„Vėsiausia bus prie jūros, kur bus daugiau debesų ir retkarčiais sulauksime negausaus lietaus, o rytiniuose rajonuose oras sušils iki 20–22 laipsnių“, – prognozuoja sinoptikė.

Panašus bus ir penktadienis. Naktį kai kur trumpai palis. Dieną lietus turėtų išplisti į didesnį rajonų skaičių, tačiau bus negausus ir trumpas, kai kur gali nugriaudėti perkūnija. Vėjas bus nepastovios krypties, vidutinio stiprumo. Naktis, anot J. Liukaitytės, turėtų būti vienu kitu laipsniu šiltesnė nei buvo iš trečiadienio į ketvirtadienį – apie 9–14 laipsnių. Tuo metu dieną termometro stulpeliai kils iki 17–22 laipsnių.

Šeštadienį daugelyje rajonų numatomas lietus, tačiau gausiau jo bus tik pačiame pietiniame šalies pakraštyje. Kitur jeigu ir nulis – tai nedaug. Temperatūra nakties metu bus apie 9–14 laipsnių. Dieną, kadangi ji bus apniukusi, – apie 15–20 laipsnių.

Sekmadienį atkeliauja Atlanto ciklonas – į vakarinius rajonus jis atneš trumpus lietus. Temperatūra išliks panaši. Tačiau pirmadienį turėtų atkeliauti daugiau lietaus“, – sako J. Liukaitytė.   

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi