Naujienų srautas

Lietuvoje2019.03.04 16:41

Karbauskis antrajame rinkimų ture dėl Vilniaus mero posto yra linkęs palaikyti Zuoką

ELTA 2019.03.04 16:41

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad jo vadovaujama partija dar tik spręs, kurį kandidatą į Vilniaus merus rems antrajame ture. Tačiau, pabrėžia R. Karbauskis, pats būtų linkęs remti buvusį Vilniaus merą Artūrą Zuoką, o ne šiuo metu miesto vadovu esantį Remigijų Šimašių. 

„Aš asmeniškai remčiau ir remiu Zuoką, nes šnekant apie Šimašių, su visa pagarba šiam merui, su juo Vilnius pasmerktas dar ketveriems metams sąstingio (...) Aš nematau jokios programos, aš nematau jokios vizijos, aš nematau jokio potencialo vystytis Vilniui“, - Delfi TV sakė R. Karbauskis. 

Jo teigimu, mero pavyzdžiu turėtų būti Kauno meras Visvaldas Matijošaitis, kuris, pasak „valstiečio“, neleistų įsisenėti miestiečiams aktualioms problemoms. 

R. Karbauskis pabrėžia, kad tarp tokių problemų - ne tik nacionalinio stadiono klausimas, bet ir diskusijas sukėlusi paminklo Lukiškių aikštėje istorija.

„Jeigu Vilniui vadovautų Matijošaitis, Lukiškių aikštėje seniai stovėtų Vytis ir apie tai nešnekėtume ketverius ar penkerius metus“, - kalbėjo R. Karbauskis. 

Po sekmadienį vykusių Vilniaus miesto mero rinkimų į antrąjį rinkimų turą pateko 37,3 proc. balsų surinkęs R. Šimašius ir A. Zuokas, jis sulaukė 22,7 proc. miestiečių palaikymo. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi