Lietuvoje

2019.03.04 10:56

Gintautas Paluckas džiaugiasi LSDP pasiekimais ir prognozuoja liūdnas tendencijas „valstiečiams“

ELTA2019.03.04 10:56

Apibendrindamas Savivaldos rinkimų rezultatus, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) pirmininkas Gintautas Paluckas teigia, kad rezultatai rodo, jog partijos „skilimo“ klausimas yra išspręstas, o „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis jau dabar turėtų pradėti nerimauti dėl kur kas kuklesnių, nei buvo deklaruota, „valstiečių“ pasiekimų. Jo teigimu, „valstiečiai“ šiais metais vyksiančių rinkimų gali ir nelaimėti. 

„Mes džiaugiamės šiais rinkimais, nepaisant to, kad šiek tiek apkartino tą džiaugsmą ir pasiekimus didieji miestai, tačiau bendra tendencija ir bendras palaikytojų skaičius šalyje tikrai nuteikia optimistiškai, ypač žiūrint į kitus rinkimus“, – pirmadienį sakė G. Paluckas. 

Tai, kad LSDP tarp partijų rinkimuose parodė vienus geriausių rezultatų, teigė G. Paluckas, reiškia, kad socialdemokratų skilimo klausimas yra išspręstas. 

„Socialdemokratų skilimo klausimas yra išspręstas kartą ir visiems laikams, mes nei skilome, nei išsivaikščiojome, mes esame tvirta struktūra, manau ir balsavimo rezultatai tai parodo“, – teigė G. Paluckas. 

Socialdemokratų lyderis taip pat teigė įžvelgiąs tendenciją, kad „valstiečiai“ nelaimės ir kitų rinkimų vyksiančių šiais metais. Pasak jo, apskritai galima kalbėti apie „valstiečiams“ nepalankius politinės atmosferos Lietuvoje pokyčius. 

„Kalbant apie perspektyvą 2020 metais, tikriausiai taip pat keičiasi politinis žemėlapis ir dėl to Ramūnas Karbauskis turi daug pagrindo nerimauti“, – apibendrino G. Paluckas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt