Lietuvoje

2019.03.04 09:35

Matijošaitis: neįsijausime į dievų vaidmenį

ELTA2019.03.04 09:35

Antros Kauno miesto mero kadencijos rinkimuose siekiantis Visvaldas Matijošaitis sako, kad jeigu ir laimėtų rinkimus didele persvara, į dievų vaidmenį jo vadovaujamas komitetas „Vieningas Kaunas“ neįsijaus. Pasak jo, galbūt kitoje tarybos kadencijoje net gali pavykti dirbti su konservatoriais - jeigu „pas šiuos įvyktų pokyčių“.

„Mes neįsijausime į dievų vaidmenį ir tikrai kviesimės kitus, kitų partijų išrinktus kandidatus į bendrą koaliciją ir dirbsime kartu, kaip ir dabar dirbome. Gaila, kad liberalai suskilo, gaila, kad socialdemokratai skilo, bet mes dirbame kartu su jais. Su vieninteliais nedirbome dėl arogancijų - tai su konservatoriais. Bet gal ir pas juos bus pokyčių“, - LRT televizijos laidoje, skirtoje rinkimams, sekmadienio vakarą kalbėjo V. Matijošaitis.

Galutiniai balsavimo rezultatai paaiškės pirmadienį, tačiau preliminarūs Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys rodo, kad V. Matijošaitis turi nemažai šansų būti perrinktas pirmajame ture. Jo teigimu, jeigu dar kartą laimėtų rinkimus, stengtųsi užsitikrinti pradėtų darbų tęstinumą.

„Visų pirma labai svarbu, kiek žmonių iš mano komandos pateks į miesto tarybą. Tada galima pasidėlioti, kokią koaliciją sudarysim. Nebus taip, kad „Vieningas Kaunas“ dirbtų grynai vienas. O man svarbiausia, kad (pabaigtume. - ELTA) tuos darbus, kuriuos pradėjome - ne apie tai, ką visi miestiečiai mato, gatvės, parkai - bet stadionai, mokslo salos projektas, geras didelis baseinas, ledo arena. Negalime visi būti krepšininkais“, - kalbėjo V. Matijošaitis.

Sekmadienį Lietuvoje vyko savivaldybių tarybų rinkimai. Savivaldos politikai konkuruoja dėl 1502 mandatų tarybose ir 60 postų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.