Lietuvoje

2019.03.03 22:13

Virginijus Sinkevičius prabilo apie istorinį šansą „valstiečiams“

ELTA2019.03.03 22:13

„Valstiečių“ kandidatas į Vilniaus merus Virginijus Sinkevičius sako, kad pasibaigus savivaldos rinkimams istorinis dalykas būtų turėti frakciją Vilniaus savivaldybėje. 

„Istorinis dalykas būtų turėti frakciją. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga niekados neturėjo frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje, todėl tai būtų tikrai didelis žingsnis į priekį, kur, manau, mes galėtume daug aktyviau įsilieti į Vilniaus miesto valdymą“, - sekmadienį kalbėjo V. Sinkevičius. 

Politikas pozityviai įvertino savo pasirodymą savivaldybių rinkimuose. 

„Manau, kad mes su komanda padarėme labai gerą darbą. Aš pakankamai aiškiai ištransliavau žinutes debatuose ir tikiuosi, kad rinkėjai į tai atsižvelgs. Mes buvome stipriai pasiruošę, mūsų programa buvo stipri, atsižvelgiant į kiekvieno vilniečio interesą, nepaisant jo pajamų ar gyvenamosios vietos, o dabar yra rinkėjų valioje“, - rinkimų štabe kalbėjo V. Sinkevičius.

R. Karbauskis apie koalicijas savivaldoje: tai nėra taip svarbu kaip nacionaliniu lygiu

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis sako, kad pasibaigus savivaldos rinkimams partijos skyriams rekomenduos sudarinėti kuo platesnes koalicijas.

Politikas tikina, kad opozicijos ir pozicijos prieštara savivaldos lygiu nėra taip svarbu, kaip nacionaliniu lygiu, tad, tikino R. Karbauskis, į koalicijų sudarymą rajonuose centinė partijos valdžia nesikiš.

„Pas mus sprendžia patys skyriai ir atitinkamai mes nesikišame į šį procesą. Galiu labai aiškiai pasakyti, kad mes rekomenduosime kuo platesnes koalicijas, kad nebūtų savivaldoje žaidžiama pozicija-opozicija. Tai savivaldybėje nėra taip svarbu kaip nacionaliniu lygiu“, – žurnalistams sekmadienio vakarą sakė R. Karbauskis. 

„Valstiečių“ lyderis yra deklaravęs užmojį, kad valstiečiai savivaldos rinkimuose surinks daugiausiai mandatų į savivaldybių tarybas. Paklaustas, ar vis dar tiki pareikštais užsibrėžimais, R. Karbauskis atsakė „Tikriausiai“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Greitoji medicinos pagalba
COVID-19 TRUMPAI