Lietuvoje

2019.03.03 10:08

Lietuvą ir Rusiją jungiantis Karalienės Luizos tiltas vėl atidarytas, sprogmenų nerasta

LRT.lt2019.03.03 10:08

Šeštadienio vakarą Lietuvos tarnybos iš Kaliningrado srities (Rusija) pareigūnų gavo informacijos, kad užminuotas Karalienės Luizos tiltas, pranešė Delfi.lt. Tiesa, vėliau pranešta, kad pavojaus nėra.

Iš pradžių skelbta, kad šeštadienį apie 20.30 val. į Panemunę išvyko Pagėgių ugniagesiai. Įvykio vietoje dirbo policininkai ir pasieniečiai, informaciją tikrino ir tiltą savo pusėse apžiūrėjo abiejų šalių pareigūnai. Laikinai buvo sustabdytas eismas per Lietuvos ir Rusijos pasienyje esantį Panemunės pasienio kontrolės punktą. 

Kaip LRT.lt teigė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) atstovai, į vietą buvo išvykę antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai, įvestas planas „Skydas“.

Kaip skelbė portalas Delfi.lt, Lietuvos pareigūnų duomenimis, apie esą užminuotą tiltą Rusijos pareigūnams pranešė, manoma, neblaivus Kaliningrado srities gyventojas.

Prieš pat vidurnaktį VSAT pranešė, kad eismas šiame Panemunės pasienio kontrolės punkte atnaujintas. „23:45 val. „Aro“ išminuotojai baigė Karalienės Luizos tilto ir jo prieigų patikrą Lietuvos pusėje. Sprogmenų ar kitų pavojingų daiktų nerasta. Panemunės punkte visą vakarą budėjo papildomi pasieniečių bei policijos ekipažai. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota“, – pranešė VSAT.