Lietuvoje

2019.03.02 10:00

Orai: šeštadienis Kaziuko mugės lankytojams dovanos gerus orus

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.03.02 10:00

Šeštadienį prie Lietuvos priartės šiltasis atmosferos frontas, o jau sekmadienį į Lietuvą atslinks lietingesni orai. Kaip LRT RADIJUI teigia sinoptikė Simona Dalinkevičiūtė, Kaziuko mugėje geriausia apsilankyti pirmąją savaitgalio dieną.

Šeštadienį po pietų prie Lietuvos priartės šiltasis atmosferos frontas, debesys tankės, ypač pietinėje šalies dalyje. Antroje dienos pusėje šiauriniuose rajonuose pasirodys krituliai, daugiausiai tai bus sniegas. Temperatūra dieną svyruos tarp 2 laipsnių šalčio ir 3 laipsnių šilumos.

Vilniuje diena bus gera lankytis Kaziuko mugėje, nes kritulių nenumatoma, pro debesis retkarčiais pasirodys saulė, o temperatūra laikysis apie 0 laipsnių.

Sekmadienio naktį temperatūra svyruos nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio. Vietomis temperatūra gali pakilti iki 2 laipsnių šilumos. Krituliai nesitrauks iš šiaurinių šalies rajonų, vyraus sniegas, šlapdriba. Dieną daugelyje rajonų kris krituliai. Iki pietų tai dažniausiai bus sniegas ar šlapdriba, o po pietų ją pakeis lietus. Dieną prognozuojama, kad termometrų stulpeliai kils iki 1–6 laipsnių šilumos.

Iki kitos savaitės vidurio krituliai laikysis daugelyje šalies vietovių, bet nuolat kaitalios savo pavidalą. Sustiprės vėjas ir jau pirmadienio vakarą pajūryje prognozuojami pavojingi gūsiai, bet temperatūra tiek naktimis, tiek dienomis išliks teigiama.