Lietuvoje

2019.03.01 10:08

Seimo pirmininko pozicija papiktino zarasiškius

BNS2019.03.01 10:08

Aplankęs Zarasus ir pareiškęs nuomonę, kad nutiesus Zarasų aplinkkelį šis miestas sunyks, Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis papiktino zarasiškius, rašo „Lietuvos žinios“.

„Mes, Zarasų rajono gyventojai, dėl aplinkkelio kaunamės jau 17 metų. Per tą laiką kelis kartus buvome pajutę, kad pergalė jau nebetoli, o Seimo pirmininko žodžiai viską nubraukė“, – sakė Zarasų rajono meras Nikolajus Gusevas.

Meras pažymėjo, jog Zarasus dalijančiu tarptautiniu keliu Kaunas-Daugpilis kasdien važiuoja tūkstančiai automobilių, tarp kurių itin daug sunkiasvorių krovininių mašinų. Vietos žmonėms tenka kentėti dėl automobilių išmetamų teršalų, jų keliamo triukšmo ir vibracijos.

„Maždaug 100 metrų šio kelio ruožas išklotas akmenimis, ta kelio dalis vertinama kaip kultūros paveldo objektas. Didžiuojamės, kad Zarasų centre yra toks objektas, tačiau nuolat girdėti, kaip tuo keliu darda sunkiasvoriai automobiliai, yra menkas malonumas“, – aiškino N. Gusevas.

Tuo metu Seimo pirmininkas V. Pranckietis aiškino, jog per susitikimus su zarasiškiais pats išgirsdavo abejonių dėl aplinkkelio įrengimo eigos ir būtinumo.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt