Naujienų srautas

Lietuvoje2019.02.28 14:53

V. Tomaševskio rinkimų štabui vadovaus R. Tamašunienė

Modesta Gaučaitė, LRT.lt 2019.02.28 14:53

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas, kandidatas į prezidentus, Valdemaras Tomaševskis ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad jo rinkimų štabui vadovaus partijos frakcijai Seime vadovaujanti Rita Tamašunienė. Pati R. Tamašunienė kalbėjo, kad štabas sukurs viziją ir planą, kaip turi vykti rinkimų kampaniją. Štabe dirbs ir visų partijos skyrių vadovai: „Parengsime gerą strategiją ir mus lydės pergalė.“

„Džiugu, kad toks žinomas žmogus vadovaus kampanijai ir galės pristatyti tą įdirbį, kurį turi mūsų politinė organizacija. O šis įdirbis yra labai platus ir savivaldoje, ir Seime“, – kalbėjo V. Tomaševskis.

Jis pasidžiaugė kylančiais, vadinamaisiais, „vaiko pinigais“ ir teigė, kad R. Tamašunienės vadovaujama frakcija siūlo, kad jie pasiektų 120 eurų už kiekvieną vaiką. LLRA-KŠS pirmininkas kalbėjo, kad, jei biudžete nebus įgyvendintas jų siūlymas, vargu, ar jie balsuos už visą biudžetą. LLRA-KŠS frakcija, pasak V. Tomaševskio, taip pat įregistravo siūlymą, kad senjorai reikalingus vaistus gautų nemokamai. Toks pasiūlymas būtų taikomas 75 metų ir vyresnio amžiaus žmonėms.

V. Tomaševskis taip pat kalbėjo apie darbus savivaldoje. Kaip tokius jis vardijo subsidijas už šaltą vandenį, lengvatas už namų valdos sklypus, mažas darželių ir būrelių kainas. Pasak jo, taip įgyvendinamas socialinis teisingumas.

LLRA-KŠS lyderis taip pat teigė, kad visa jo vadovaujamos politinės partijos programa grindžiama krikščioniškomis vertybėmis. Pasak jo, svarbu ir kad jaunimas puoselėtų krikščioniškas vertybes.

R. Tamašunienė, E. Blaževič/LRT nuotr.

V. Tomaševskis kalbėjo, kad daugiausia palaikymo LLRA-KŠS sulaukia Vilniaus rajone, tačiau teigė, kad didėja palaikymas ir kitose Lietuvos vietose.

Apie tai, kad ketina trečią kartą siekti šalies vadovo posto, V. Tomaševskis pranešė vasario viduryje. Netrukus po to jo partijos kolega Jaroslavas Narkevičius atvyko į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kur registravo V. Tomaševskis politinės kampanijos dalyviu. Tiesa, dar tą pačią dieną iškilo nesklandumų, nes LLRA-KŠS pirmininkas nebuvo atsidaręs kandidatui reikalingos banko sąskaitos. Visgi iki tos dienos pabaigos jam pavyko tai padaryti.

Penktadienį rengiamame VRK posėdyje numatytas klausimas dėl V. Tomaševskio registravimo pretendentu būti kandidatu į Lietuvos prezidentus. Tik juo tapęs jis gaus lapus parašų rinkimui ir bus įtraukas į internetinį parašų rinkimą. Spaudos konferencijoje V. Tomaševskis teigė, kad parašus pradės rinkti kitą savaitę, kovo 8-ąją. ir tikisi surinkti virš 35 tūkst. parašų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi