Lietuvoje

2019.02.27 17:01

Išankstiniai rinkimai Klaipėdoje: pirmasis savo balsą atidavė V. Grubliauskas

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.02.27 17:01

Klaipėdos mero posto siekiantys kandidatai jau trečiadienį plūdo balsuoti išankstiniame balsavime. Balsuoti iki pietų buvo atėję trečiosios kadencijos siekiantis Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas, kandidatai Simonas Gentvilas ir Nina Puteikienė.

Į Balsavimo vietą atėjęs V. Grubliauskas sako, kad tai daro pirmą kartą. Dvejus rinkimus laimėjęs kaip liberalų kandidatas dabar rinkimuose dalyvauja su savo  komitetu. 

„Buvau pirmasis, kuris balsavau Klaipėdoje, tai vienas iš siekių parodyti iniciatyvą, parodyti pavyzdį, kad svarbu balsuoti“, – sako jis.

Išankstine teise balsuoti uostamiestyje pasinaudojo ir jo buvęs partijos kolega, dabar konkurentas mero rinkimuose Lietuvos liberalų sąjūdžio iškeltas S. Gentvilas

„Niekada nebuvo tokios intrigos Klaipėdoje. Rinkėjui mažai galimybių pasakyti, kad nėra už ką balsuoti, jei prieš 4 metus Klaipėdoj buvo tik vienas komitetas, tai dabar šeši komitetai, partijų toks pat skaičius“, – pastebi S. Gentvilas.

Jau balsavo ir Lietuvos centro partijos į Klaipėdos merus iškelta Nina Puteikienė

„Šiandien ypatinga diena, nes mano 18 metų dukra Augustė balsuoja pirmą kartą, sekmadienį jos nebus, ji bus išvykusi, todėl nusprendėme ypatingą dieną, demokratijos šventę atšvęsti kartu“, – džiaugiasi N. Puteikienė.

Išankstinis balsavimas savivaldybių patalpose ketvirtadienį vėl prasidės 8.00 val. ir baigsis 20.00 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.