Lietuvoje

2019.02.27 09:41

Viktoras Pranckietis: Šarūnas Marčiulionis pas „valstiečius“ atsirado ekspromtu

ELTA2019.02.27 09:41

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis tvirtina, kad buvęs krepšininkas Šarūnas Marčiulionis rinkimuose į Europos Parlamentą (EP) po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vėliava dalyvauja ne dėl to, kad temptų „valstiečių“ sąrašą. Parlamento vadovo teigimu, nors vienas garsiausių visų laikų Lietuvos krepšininkų „valstiečių“ sąraše atsirado ekspromtu, Europos Parlamente tikrai ketina dirbti.

„Apie tai, kad Marčiulionis neitų, jeigu bus išrinktas, kalbos niekur nebuvo, kad jis būtų tik sąrašo  „patempimui“. Manau, kad jis dirbs, važiuos ir netgi jam tikslai yra iškelti, kad pajudintų sportinį gyvenimą Europos Parlamento lygmeniu“, – „Žinių radijui“ trečiadienį sakė V. Pranckietis.

Seimo vadovo teigimu, būtų nesąžininga, jei žinomi veidai būtų įrašomi tik dėl to, kad pritrauktų visuomenės dėmesį. Tai, tikino jis, yra viena iš priežasčių, kodėl jo paties pavardės „valstiečių“ sąraše į Europos Parlamentą nėra.

„Neabejoju, kad sąrašą patempti galėčiau, bet turbūt tai nebūtų labai sąžininga – tik tempti sąrašą. Jeigu eičiau, būtų sąžininga“, – teigė V. Pranckietis.

Pastarąją savaitę LVŽS taryba patvirtino partijos kandidatų Europos Parlamento rinkimuose penketuką.

Šarūnas Marčiulionis į sąrašą įrašytas antruoju numeriu, pirmasis – europarlamentaras Bronis Ropė.

Lietuvoje rinkimai į Europos Parlamentą vyks šių metų gegužės 26 d.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.